גלאם אול דה וויי: הקולקציה של לי גרבנאו

07.03.18

אין ספק שהרוח הנושבת בקולקציות שמלות הכלה השנה היא שונה מזו של השנים החולפות. מלוקים קלילים ובוהו-שיקיים, הכיוון הולך אל סטייל זוהר יותר, ואפשר לומר שקולקציית השמלות של לי גרבנאו היא הקרם דה לה גלאם בהתייחס לסגנון הזה.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 4

 

gallery 5

 

חובבות התרבות והאמנות שביניכן ודאי יעריכו את מקור ההשראה של הקולקציה הזו, הלוא הוא סדרת הציורים ״סימפוניה בלבן״ של ג׳יימס אבוט מקניל. השמלות הלבנבנות והיפות מציורים עברו שדרוג מודרני והפכו לאלו שאתן רואות כאן.

 

gallery 6

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 9

 

gallery 10

 

אם אתן מגדירות את שמלת החלומות שלכן ככזו שחייבת להיות מיוחדת בטירוף, כזה שבאמת לא ניתן להתעלם ממנו, יש לנו תחושה שתמצאו לא מעט אפשרויות כאן. כי אם יש משהו שקיים ללא ספק בקולקציה הזו, הוא סגנון ייחודי לכל שמלה ושמלה.

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 13

 

gallery 14

 

gallery 15

 

השובלים הדרמטיים, השרוולים הארוכים והרחבים, הגזרות המטריפות של השמלות והפאטרנים היפהפיים שמעטרים אותם - כל אלו (ועוד) הופכים את השמלות לבעלות סטייטמנט מובהק.

 

gallery 16

 

gallery 17

 

gallery 18

 

ברור, כל שמלה כאן היא כל כך חד פעמית בסגנונה שקשה לבחור. ואם אתן מוצאות את עצמכן בהתלבטות, דעו שבמרבית הדגמים ישנן אפשרויות למשחקי סטיילינג (כמו חצאיות ושרוולים נשלפים), שלא תגידו שאנחנו לא דואגות לאינפורמציה החשובה באמת.

gallery 19

 

gallery 20

 

קרדיטים:

צילום: דביר כחלון

מאת:כלות אורבניות