גילת ואיתי, 27.12.13

05.06.14

 

כשהחתונה בעיצומה והאווירה הכיפית באוויר, מוקפים במשפחה ובחברים היקרים המרעיפים אינסוף אהבה - מתחשק שהאירוע יימשך רק עוד ועוד. זה בדיוק מה שקרה לגילת ואיתי, בני זוג שגרים בקליפורניה והחליטו להפוך את האירוע לחגיגה של יומיים, כן כן!

 

 

 

 

 

 

גילת ואיתי חלמו על חתונה אינטימית ולגמרי הצליחו להגשים את הפנטזיה שלהם. מאחר שהיה מדובר באירוע עם קומץ האנשים הקרובים ביותר שיש וביניהם גם מוזמנים מחו״ל שעשו את דרכם לארץ - בני הזוג ידעו שירצו להאריך את השהות ואת החגיגות עוד ועוד, בטרם ישובו בחזרה.

 

 

 

 

 

 

האורחים שיתפו פעולה עם הרעיון ואפילו מזג האוויר האיר להם פנים, שכן החתונה נערכה באחד הימים החמימים ביותר שזימן לנו החורף האחרון. 

 

 

 

 

קבלת פנים ארוכה בירכה את פניהם של המוזמנים ומייד לאחריה התקיים טקס אינטימי בהנחייתה של חברה טובה של השניים, רבה, מה שאיפשר לה להוסיף הרבה מגע אישי לשלב החופה כמו גם לכתובה.

 

 

 

 

 

 

אם כבר הזכרנו מגע אישי, הרי שהיה הרבה ממנו - כמו שניתן לצפות בחגיגה אישית כל-כך. מייד בתום הטקס, פנו כל החברים שנאספו מכל קצוות העולם אל רחבת הריקודים וכך הפכה לה החגיגה למסיבה שנמשכה עד לשעות הלילה המאוחרות.

 

 

 

 

 

ומה עושים כשמסתיים האירוע? חוזרים איש איש לביתו? לא במקרה של גילת ואיתי, שכן האורחים נשארו ללון במקום וכשהשמש האירה את היום החדש, אכלו הם ארוחת בוקר ביחד ויצאו לטיול בנחל ציפורי, לא רחוק מהמקום בו התגוררו גילת ואיתי בטרם עזיבתם לחו״ל.

 

הזוגות האורבניים שלנו תמיד מספרים לנו כי יום החתונה עובר מהר כל-כך, ממש כמו חלום… אז כמה כיף שלעיתים ניתן להאריך את החלום הזה ליומיים שלמים וגדושים בחוויות!

 

❖❖❖

 

מקום האירוע: בית פיין

קייטרינג: נילי כהן-מינץ

בר: TomBar

שמלת כלה: פישנדג

איפור ועיצוב שיער: מורן לוין

נעלי כלה: רוני קנטור

תכשיטים ואקססוריז: שלומית אופיר

חליפת חתן: UNIQLO, אורבן אאוטפיטרס

נעלי חתן: שופרא

צילום סטילס: מורן מעיין

טבעות נישואין: יונתן אשור

די ג׳יי: גיא פדרמן, פפריקה

עורכת הטקס: יעל קריא

 

 

מאת:כלות אורבניות