גילי ותמר, 19.3.13

02.07.13

 

מרגישות את העייפות הזו של שעות הבוקר המוקדמות? נראה לנו שיש לנו בעבוריכן את זריקת המרץ המושלמת שאיתה מומלץ לפתוח כל בוקר חדש - זוג אורבני מתוק במיוחד והפעם אלו תמר וגילי.

 

נתחיל בזה שנאמר כי תמר היא אחת מאותן הכלות שבחרו להינשא במשקפיים ואתן הרי יודעות כמה אנו אוהבות כלות במשקפיים, נכון? כמובן שזוהי רק אחת הסיבות שבגללן התאהבנו בזוג הזה ומייד תגלו את המשך הסיבות להתאהבות.

 

 

 

 

תמר, סטודנטית לתואר שני וגילי, איש חינוך, ידעו כבר זמן רב מה יהיה הפרק הבא בחייהם המשותפים. למרות הידיעה הזאת, גילי החליט שלא לוותר על המחווה הרומנטית והפתיע את תמר עם חרס שמצא בעבודתו, עליו צייר הוא ציור של שניהם ולזה התלוותה טבעת אירוסין מנצנצת. ביננו, הדברים הטובים ביותר קורים כשלא באמת מצפים להם!

 

 

 

 

משם והלאה החל הזוג שלנו לתכנן את האירוע, עם הידיעה הברורה שהאירוע הזה הולך להיות פשוט ועם זאת "שלהם". הם סיפרו לנו על הכנות מאתגרות, אך כפי שגם הם אמרו "כל ההשקעה משתלמת כשעושים הכול יחד עם האדם שאוהבים".

 

 

 

 

 

את טקס החופה הם קיימו עוד לפני קבלת הפנים, בנוכחותה של המשפחה המצומצת בלבד ואילו את הטקס המרכזי, זה שהתקיים באירוע עצמו - בנו הם בעצמם, בדיוק באופן שבו חפצו. 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שגם מהופעתם של הזוג המקסים הזה איננו יכולות להתעלם, כי חוץ מהמשקפיים של תמר שכבשו אותנו אל מן הרגע הראשון אהבנו מאוד את זר הגיבסניות וגם את העובדה שגילי, החתן האורבני, בחר לוותר על החליפה המסורתית לטובת וסט מדליק ושיער ארוך ארוך.

 

 

 

תמר וגילי שלנו, אתם ההוכחה לכך שניתן להתגבר על כל מכשול בדרך כל עוד נשארים זו לצד זה והולכים עם תחושת הבטן ואיתה בלבד. עשיתם לנו את היום!

 

◈◈◈

 

מקום האירוע וקייטרינג: אגדת דשא

קייטרינג: ג'וי בר

שמלת כלה: מריפוסה

נעלי כלה: רוני קנטור

איפור ושיער: אסתי ביטון

תכשיטים ואקססוריז: עגילים - שלומית אופיר, סיכות שיער - איה בן יעקב

בגדי חתן: רנואר

טבעות נישואין: בטבעת זו

צילום: אלמנט צילום

די ג'יי: אורי בס

הזמנות: Shadow Design - מיכל דויטש, הדפסה - קובי רן

רב: הרב בן-ציון נורדמן

מאת:כלות אורבניות