גיליה וארז, 4.9.12

07.01.13

 

להתמוגג. שוב, ושוב, ושוב... זה מה שגורמות לנו חתונות אורבניות כמו החתונה של גיליה וארז, אחת כזאת שאנו משתוקקות כבר להציג בפניכן מזה זמן מה.

 

 

 

 

 

גיליה וארז נפגשו לפני 6 שנים באמסטרדם היפה, בתקופה שגיליה עוד התגוררה בארה"ב. כעבור שנה, אחרי אינספור מיילים, שיחות סקייפ וביקורים חוזרים ונישנים בארץ, החליטה גיליה שהגיע הזמן לעשות עלייה.

 

 

 

 

 

 

מייד כשהחליטו השניים להתחתן הם ידעו שחתונתם תהיה הזדמנות מצויינת לשלב מאפיינים אמריקאיים לצד ישראליים, ובכך ליצור את החתונה האינטימית, הכפרית והיצירתית שלהם, כזאת שתצליח לתת טעימה על קצה המזלג מן הדברים שהם הכי אוהבים.

 

 

 

 

 

במשך שנה שלמה הם לא הפסיקו לחלום, לדמיין, לחפש, לאסוף וללקט כל פרט ופרט שירכיב את הפאזל השלם שהיה בראשם. מסתבר שלאט, לאט הם גם הצליחו למצוא את חלקיו השונים, ולקיים את האירוע שעליו חלמו.

 

 

 

 

 

 

בדומה לאירועים שמתקיימים בחו"ל, גיליה וארז בחרו להקיף את עצמם ביום החתונה בחבריהם הטובים שתיפקדו על תקן שושבינים ושושבינות. השושבינים והשושבינות שלהם העבירו עם השניים את היום כולו, כבר משלב ההתארגנות ועד לסיומו של האירוע, כשהם תורמים לאווירה נפלאה ונינוחה. גיליה וארז סיפרו לנו שהיה זה תענוג גדול מבחינתם להיות מוקפים בכל האנשים שיקרים להם, צמוד צמוד.

 

 

 

 

כמובן שאי אפשר לדבר על חתונתם של השניים מבלי להזכיר את העיצוב והמוסיקה שהיו שני מרכיבים אשר קיבלו חשיבות גדולה בחתונה - מוסיקה בכדי שלאנשים יהיה נעים והם ירקדו עד לשעות הלילה הקטנות, ועיצוב טוב שיצליח לאפיין את החתונה וייזכר גם הרבה סיומה. 

 

 

 

 

בשלב הזה, נוסיף ונספר לכן שאת רוב העיצוב עשו גיליה וארז המוכשרים בעצמם, החל מפתקי הושבה, שלטי עץ, סרטי תמונות ועוד.

 

 

 

 

 

וכמו כל דבר טוב, גם פוסט החתונה המקסימה של השניים הללו מגיע לסיומו - לא לפני שנפנק אתכן בסרטון החתונה שלהם, בו תוכלו לגלות עוד שלל פרטים קטנים ומיוחדים. ולכם גיליה וארז, זוג אורבני שלנו, נאחל עוד המון שנים של אהבה יפה שכזאת שמחממת את הלב!

 

 

 

♫♫♫

 

מקום האירוע: האחוזה

קייטרינג ובר: טעם וצבע

שמלת כלה: לבבתיני, מירית כהן

נעלי כלה: BHLDN

איפור: סוזי אריאל

שיער: דיאנה פרנקל

תכשיטים: וינטג' של סבתה של הכלה, קשת לשיער - הוזמנה מאטסי

בגדי חתן: פיגל

נעלי חתן: אלדו

זר כלה וזרי שושבינות: משתלת ויקטור, ירושלים

פרחים: סוד ירוק

צילום: אלה אוזן, אורי שדה

צילום וידאו: CineWed

די ג'יי: עופרי גופר

הזמנות: עיצוב - Sara Berks, הדפסה - Aerialist Press

עוגה וקאפקייקס: Art Cake - יצירת אומנות מתוקה

רב: הרב דוד אייפרמן

מאת:כלות אורבניות