גוד וייבז אונלי: החתונה המקסימה של קמי ואופק

14.11.19


כשמתחילים לתכנן חתונה, צריך לזכור תמיד שהכל - אבל הכל - מסתכם בסופו של דבר באנרגיות שבני הזוג מביאים עמם. קמי ואופק, המתארחים אצלנו היום, התנהלו לאורך כל התכנונים והארגון בכיף גדול ועם המון פרופורציות, כשהם מכתיבים את הקצב והאופי של האירוע, מתעדפים בחכמה וזוכרים מה חשוב באמת.

 

 

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1gallery 1
השניים, שהכירו לקראת סוף שירותם הצבאי לפני כחמש שנים, ידעו שבראש ובראשונה הם רוצים לעשות לאורחים שלהם כיף. הם בחרו להתחתן בשישי בערב, ובמקום קבלת שבת, העניקו לאורחים מסיבה מהממת ומלאת אהבה. שישי בערב אפשר לאורחים להגיע רעננים ורגועים אחרי סידורים וריצות של בוקר, ולדעת שהם יכולים לרקוד ולהנות עד השעות הקטנות ולנוח כאוות נפשם ביום שלמחרת. 

 

gallery 6

gallery 6

gallery 6

gallery 6

gallery 6
השניים בחרו בחלל אורבני מעוצב עם שיק תעשייתי וחצר מוריקה. הספייס הרגיש להם כמו בבית והם ידעו ששם יוכלו לחגוג באווירה אינטימית ומשפחתית אך עם זאת מלאת סטייל.

 

gallery 11

gallery 11

gallery 11

gallery 11


gallery 11
הגישה של קמי ואופק לעבודה מול הספקים הייתה זורמת, גמישה ומשחררת. הם בחרו אנשי מקצוע מעולים, ונתנו להם להוביל. לדוגמא, העיצוב הפרחוני, הפראי והיפהפה שחתונתם התהדרה בו נעשה על ידי המעצב כמעט ללא התערבות מצדם. הם בטחו בצוות שבחרו והתפנו לבנות את מה שמבחינתם הוא לב האירוע - הטקס.

 

gallery 16

gallery 16

gallery 16

gallery 16
הם עברו תהליך למידה עם הרב החילוני שחיתן אותם, ובנו טקס שייצג את הזוגיות שהם שואפים לחיות בה, את תפישת העולם שלהם, ואת מי שהם כבני אדם. האורחים זכו לקחת חלק בחווייה המעצימה הזו בעוד קמי ואופק זכו לכמות אהבה אינסופית שהורעפה עליהם והפכה את החתונה הזו לכל מה שחלמו שהיא תהיה. 

 

gallery 20

gallery 20

gallery 20

gallery 20


קרדיטים: 
צילום סטילס: ידין חסון
מקום האירוע: אביגדור
צילום וידאו: אביב וטלי 
חליפת חתן: Names
עיצוב האירוע: כריס וייס

+ קרדיטים נוספים
קייטרינג: ארז וחנן
מוסיקה: רוי ליבוביץ' (אטיסוטו)
שמלה: ויוי בלאיש
איפור: קארין כהן
עיצוב שיער: אור אוחנה
נעלי כלה: Badgley Mischka
חוויות: פוטומאסטר
מתנות לאורחים: בושם אישי (Fushia)


 

מאת:כלות אורבניות