גאווה מקומית: קמפרי ולימון

21.08.14

 

את קהילת המפרסמים המופיעה בפינצטה של ״כלות אורבניות״ אנו בוחרות בקפידה רבה ולכן תוכלו למצוא שם שלל אנשים כשרוניים שיסייעו לכן בכל הקשור לארגון ותכנון החתונה. אך חוץ מאשר כישרון ענק, ניתן למצוא בפינצטה שלנו גם אמירה של ממש, אמנותית ואף חברתית.

 

 

 

צמד המעצבים אליאור וברק, העומד מאחורי המותג ״קמפרי ולימון״, מביא עימו המון צבעוניות לבלוג-מגזין שלנו, אותה הם גם דאגו להביא עימם ליריד אקספו שהתקיים בדיזינגוף סנטר ונערך לפני שבועות ספורים.

 

 

 

ביריד עצמו לקחו חלק מעצבים רבים מתחומים מגוונים, שהם חלק מהקהילה הגאה, וביניהם גם הצמד המדובר. מדובר היה באירוע של כיף עם אווירה טובה ושלל דוכנים יפים, יפים.

 

 

 

אליאור וברק מספרים לנו כי היה להם חשוב לקחת חלק ביריד הזה, כחלק מהאג׳נדה החברתית שהם מקדמים. מטרתם היתה לעצב פריטים המייצגים את רוח המותג שלהם, בעלי שפה נגישה וכזו היכולה להשתלב בקלות רבה בכל בית ובית.

 

 

 

המחשבה שעמדה מאחורי מלאכת העיצוב, היא שבהחלט יש מקום לדפוס גם בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים, ולנו רק נותר להסכים עם האמירה הזאת, בתור חובבות מוצרי פרינט - כי אין כמו התחושה הזו של להחזיק מוצר בלייב, למשש ולגעת בו.

 

 

 

את פני המגיעים ליריד קיבלו בברכה השניים, בתוספת הכלבלב שלהם שהתלווה גם הוא אליהם. בדוכן עצמו ניתן היה למצוא המון פריטים שכיף גדול להעניק במתנה למי שאוהבים, כמו למשל: פנקסים היכולים להתאים לשלל מטרות, מסרי אהבה מתוקים, לוחות שנה, תחתיות לכוסות ועוד ועוד ועוד.

 

 

 

 

 

כל אותם פריטים הצליחו לספק על הדרך גם חוויה אינטראקטיבית של ממש (משחקי מגנטים, שעונים מתקפלים, פוסטים תלת-מימדיים…), כך שממש ניתן היה לשחק בהם ולא רק ליהנות מיופיים.

 

 

 

 

תודה לכם קמפרי ולימון היקרים על ששיתפתם אותנו ביצירות הנפלאות והמופלאות שלכם! עכשיו הסופ״ש בהחלט יכול להתחיל!

 

מאת:כלות אורבניות