בת מצווה בארץ הפלאות

20.07.12

 

דמיינו לעצמיכן לרגע מפות פרחוניות, קומקומים וכוסות תה, קלפים ענקיים, ארנב עם שעון, מלכה אחת של לבבות, ממתקים וכמובן המון, המון פרחים. מוכנות להמשיך? ברור! אז היום, אנו שמחות לחלוק עימכן את אירוע בת המצווה של ענבר, שהתרחש בחוות אלנבי אשר הפכה ליום אחד לארץ של פלאות...

 

שער החווה קושט בתמונת הפנים של ענבר, שהושתלה בקלפי מלכה אמיתיים. הקלפים הללו הוגדלו והודפסו ולצידם עמדו קלפים נוספים (נסיך, מלך, אס, ג'וקר) שהשלימו את החוויה במלואה, והופיעו בשנית גם בשביל המוליך אל האולם. וכיצד ידעו האורחים שהגיעו לארץ הפלאות של ענבר? כבר עם היכנסם בשער החווה, נפרש לרגליהם בד משובץ בצבעי שחור לבן, אשר הפך את חווית הכניסה לגרנדיוזית וחגיגית.

 

 

 

 

אזור קבלת הפנים עוצב עם סטים של שולחנות וכסאות אנגליים כיאה למסיבת תה, כשעל כל שולחן ושולחן המתין סידור פרחים מדוייק להפליא שהורכב מורדים בגווני פסטל מושלמים. לאורחים, נותר רק להתיישב בנינוחות בכסאות המזמינים וללגום לחיים.

 

 

 

פנים החווה קושט גם הוא בסידורי פרחים, בצבעוניות זהה לזאת שהופיעה בקבלת הפנים, כשהפעם נחו הפרחים בכלים מגוונים כגון: מגשי עוגה מעוטרים, מעמדי עוגיות בקומות, קומקומים, ספלים ועוד.

 

 

 

 

 

תוספת קטנה ומפתיעה ציפתה לכולם, כשפגשו הם לפתע במלכת הלבבות, בארנב ובכובען המטורף שהוזמנו גם הם לחגיגה. נחמד ככה לפגוש לפתע באנשים מפורסמים, לא?

 

 

במדשאה הירוקה הוצב שולחן אבירים גדול לילדי כיתתה של ענבר, כשמסביבו כסאות לבנים, ובמרכזו כלים עמוסי ממתקים. וכדי שאף אחד לא יקנא בארנב, שעון סוכריות מתוק המתין על המפית האישית של כל אחד ואחד מהאורחים, גם הקטנים וגם הגדולים.

 

 

 

 

מהתמונות ומהסיפורים, אתן יכולות לתאר לכן שחגיגת בת המצווה של ענבר היתה מוצלחת ומקורית במיוחד. האורחים חוו, טעמו, הצטלמו, התרגשו ובעיקר, ניהנו לתת קפיצה קטנה לארץ הפלאות של ענבר. מזל טוב!

 

מקום האירוע: חוות אלנבי

עיצוב: אורלי

צילום: רונן הרצוג - פלאשבק

*הפוסט נכתב בשיתוף פעולה תכני מסחרי

 

מאת:כלות אורבניות