בת הים שבך

10.08.11

 

אריאל בת הים היא לא רק גיבורת הילדות החביבה עלינו, אלא גם מודל השראה לשמלות כלה שאנחנו מאוד מחבבות. כולכן בוודאי מכירות את הגזרה המדוברת - זו שנצמדת ועוטפת ברכות את הירכיים ומתרחבת בחלקה התחתון, כמו סנפיריה המפוארים של בתולת הים המיתולוגית.

 

www.bridalhood.blogspot.com

 

גזרת בת הים היא משב רוח רענן בעולם השמלות והיא מיועדת לכל אותן כלות סקסיות שרוצות להדגיש כל קימור יפיפה בגופן. רק חשוב לשים לב, שבגלל טבען ההדוק של השמלות הללו, הן יתאימו בעיקר עבור כלות שמבנה הירכיים שלהן הוא צר יחסית. כמובן שגם מי שחושבת שהגזרה הזו עשויה שלא לעשות עמה חסד, יכולה לבחור שמלת כלה משוחררת ונשפכת יותר בחלק הזה של הגוף ולוותר על גזרת בת הים.

 

www.bridalhood.blogspot.com

 

www.rockmywedding.co.uk

 

לנועזות בלבד

גזרת בת הים היא תמצית הנשיות והיופי, ולכן הכלה שבוחרת ללבוש את השמלה הזו בהחלט צריכה לגלות מידה מסויימת של נועזות, שהרי מדובר בגזרה שתסובב לא מעט ראשים. מעבר לכך, מדובר באחת הגזרות הטרנדיות ביותר בשנים האחרונות, הודות להיותה אלגנטית, זוהרת ומחמיאה במיוחד.

 

www.loveandlavender.com1

 

אנחנו מחבבות את הגזרה הזו גם בשל הורסטיליות הרבה שהיא מציעה. גזרת בת הים לא מוגבלת לבד מסויים או לטקסטורה ספציפית. למעשה, שתי שמלות בגזרת בנות ים יכולות להיראות שונות לחלוטין אחת מהשניה, לא רק ברמת בחירת הבדים אלא גם באווירה הכללית, הודות לגיוון הרב שהסילואטה הזו מאפשרת.

 

www.bridalbuds.com

 

מי שרוצה ללכת על כיוון סקסי יותר, יכולה לבחור בשמלת סאטן חלקה בגזרת סטרפלס, ואילו חובבות הגזרה הרומנטית יוכלו לבחור שמלת בתולת ים עשויה מקומות של תחרה מפנקת. אפשרות נוספת היא ללכת על סגנון הגלאם הוליווד, מהסוג שרואים עכשיו בשפע על השטיח האדום מעבר לים, באמצעות בחירת שובל קלוש רחב במיוחד שיגנוב את כל ההצגה.

 

www.intimateweddings.com

 

www.loveandlavender.com

 

איך מסגננים?

מאחר ששמלות בגזרת בת הים מגוונות כל כך, ויכולות להתאים למעשה כמעט לכל טעם, קשה להגדיר מראש איך יהיה נכון לסגנן אותן. כמובן שאם בחרתן בשמלה בסגנון רומנטי, מומלץ ללכת על טוטאל לוק עם איפור רטרו ותסרוקת תואמת. שמלה בסגנון גלאם יכולה להיות מגובה בשפתון אדום בוהק ובתלתלים שופעים אה-לה מרלין מונרו.

 

www.loveandlavender.com

 

www.intimateweddings.com

 

www.rockmywedding.co.uk

 

הכלל החשוב הוא לא לגזול את הפוקוס מהגזרה המפוארת הזו ולכן היינו נמנעות משילוב אפליקציות או כל פריט אחר שעשוי ליצור עומס בשילוב עם הגזרה. מה שכן, שמלת בת הים מאוד צמודה בירכיים ולכן מומלץ כמעט תמיד להצטייד מראש בשמלה נוחה נוספת עבור שלב הריקודים. שמלת בת הים שמונחת באופן אידיאלי על הגוף בוודאי תקשה על התזוזה על רחבת הריקודים, ולכן מוטב יהיה להחליף אותה לשמלה אחרת בתום הריקוד המסורתי הראשון.

 

www.loveandlavender.com

 

www.bridalhood.blogspot.com

 

אז מה, עשינו לך חשק למצוא את בת הים שבך? ליום אחד בלבד...

מאת:כלות אורבניות