בר-המצווה של נום

28.06.14

 

יום הולדתו של כל ילד וילד הוא יום משמח עבור הוריו, ובחגיגות בר-המצווה (או בת-המצווה) ההתרגשות אף הולכת וגדלה שכן לפתע מבינים ההורים עד כמה גדל הילד שלהם אל מול עיניהם. הפעם אנו מזמינות אתכן להצטרף לחגיגות בר-המצווה של נום, ילד מיוחד במינו, שלכבודו נערך אירוע מיוחד לא פחות.

 

 

 

החגיגות התקיימו בבית המשפחה, הלוקיישן הכי טבעי שיש, ובכדי להעניק לו את הטאץ׳ המתאים נקראה המעצבת רעות זגוני, כשלצידה כמובן סיון, למשימה!

 

 

 

אירועים המתקיימים בין כתלי הבית מעמידים בפני המעצב אתגר לא פשוט: שכן מצד אחד קיים הרצון לשמור על הווי המשפחה והבית ומן הצד השני לתת לו טאץ׳ קצת אחר, חגיגי יותר. בכדי להשיג את המטרה, נוצר לו הפעם מיתוג שלם סביב שמו הבלתי רגיל של נער בר-המצווה שלנו, נום, שליווה את כל אחד משלבי האירוע - החל משלב הסייב דה דייט, ההזמנות ועד לשאר פריטי העיצוב השונים אשר מוקמו בכל רחבי הבית.

 

 

 

 

האווירה הכללית שאפפה את האירוע הרגישה לנו כאילו אנו מבקרות בבראסרי צרפתי, אך כזה שהשתלב עם התפאורה הטבעית של הבית, הכללה גם רהיטי עץ בהירים ורצפה משובצת. לוח גיר עליו נכתב תפריט האירוע נתלה באיזור המטבח בכדי לחזק את התחושה כי מדובר במסעדה מפנקת ואילו תמונות ממוסגרות של בני המשפחה לקחו את האירוע למקום אישי יותר.

 

 

 

 

פלטת הצבעים המונוכרומטית החמיאה מאוד לגווני הבית והורכבה משילוב הצבעים הכי קלאסי שיש - שחור ולבן. הצבעים הללו באו לידי ביטוי גם באמצעות בלוני הליום ממותגים אשר כיסו את כל פני התקרה, פלייסמטים מפוספסים ושלל פרחים שהיטיבו להתכתב עם הקונספט הכללי והוסיפו נגיעות של אור ושמחה לאווירה כולה.

 

 

 

 

 

 

כמו תמיד, הצליחו רעות וסיון גם הפעם ליצור אירוע מקורי במיוחד, באווירה סופר-מדליקה ונינוחה לנער בר-מצווה יחיד ומיוחד בשם נום.

 

זה הזמן להיזכר שגם הבית המוכר והאהוב שלנו, כן כן, יכול לפתע ללבוש בגדים של חג ולארח אירועים שלעד יהיו שמורים בזכרון המשפחתי. אנחנו כבר אצנו רצנו למצוא את הסיבה למסיבה הבאה!

 

קרדיטים

עיצוב: Reut Zagoni - Event Design

צילום: מטיאס זגוני

מאת:כלות אורבניות
תגיות: