ברווזים, ברווזים, בואו הביתה!

14.04.13

 

ממש בקרוב יחלו חגיגות יום העצמאות, ומדינתנו הקטנה תחגוג 65 שנה. הגברת, שנראית נפלא, גם בגיל שמתחיל בספרה "6" - בהחלט יודעת איך לשמור על עצמה ומהווה מקור השראה נפלא לכולנו. 

 

היא מתעטפת תמיד בצבעי הכחול-לבן: המחמיאים, הרכים, הנעימים - ולכן כשראינו את חתונתם של גילי וגדי מייד ידענו שאת האירוע הזה הגברת שלנו הולכת מאוד, מאוד לאהוב… אז שלא נפנק אותה? ברור שנפנק, במתנת טרום יומולדת היישר מבלוג החתונות שלנו, מ"כלות אורבניות"!

 

 

מאחורי האירוע של היום עומדת לא אחרת מהמעצבת "רעות זגוני", שמצליחה להפתיע גם אותנו, שוב ושוב ושוב. מחתונה טיפוסית שנערכת לצד הבריכה, לאירוע אחר, מרענן ושונה בנוף האירועים, כזה שמתובל בשלל טויסטים בלתי צפויים בעלילה. כמו שאנחנו אוהבות.

 

 

רעות, עם כוחות-העל העיצוביים שלה, רוקמת סיפורים והופכת אותם לאגדות חיות: ורדים בצבעי אפרסק שנחים בצנצנות שקופות, מפיות יוטה מכוכבות, שקיות נייר פשוטות המשמשות כוואזות לעציצונים, ארגזי עץ גדושים בפרחים בהירים, סירות מפרש שהגיעו לנמל האם שלהן (למרכזי השולחן!) - והדובדבן שבקצפת: ים הברווזונים הצהובים שהציץ מכל עבר ודאג להעלות הרבה חיוכים על הפנים. גם על שלנו, ואנו בטוחות שגם על פניהם של האורחים.

 

 

 

רוצות עוד? בטח שרוצות! כי לכל הטוב הזה קל מאוד להתמכר…

 

 

 

 

 

לצד הבריכה נפתחה חנות, שעוטרה בדגלונים בצבעים תואמים - "Pool Shop" - ובה יכלו האורחים להתפנק במגבות (תכולות ולבנות), כפכפי אצבע, תחליבי הגנה וכל מה שצריך כדי לקפוץ אל הבריכה בראש שקט. והם קפצו, בטח שהם קפצו. וכשהם יצאו מן המים, תנחשו מי חיכתה להם שם? משלחת הברווזונים כמובן!

 

 

 

 

 

נאחל מכאן המון מזל טוב גם לגילי וגדי שבזכותם מתנת הטרום-יומולדת שלנו לגברת היתה מושלמת כל-כך. תודה רבה לכם! עזרתם לנו להפתיע, לרגש ולחדש. ומה עכשיו? 

הלכנו למצוא לנו כמה ברווזונים שיקשטו את הבית… פשוט כי התאהבנו.

 

 

קרדיטים

עיצוב: REUT ZAGONI - CUSTOM MADE DESIGN

צילום: WED.FASH.ART

הפקה: BlueStone

מאת:כלות אורבניות