ברווזונים, בגדי ים ומה שביניהם

24.12.10

 

מי לא שמעה על סיפור הברווזון המכוער?!? יצירה שנכתבה על ידי הנס כריסטיאן הנדרסן ומספרת את סיפורו של ברווזון קטן ומגושם השונה מאחיו הברווזונים, עד שיום אחד הופך הוא לברבור יפה תואר! 

 

אתן בטח תוהות מה הקשר בין ברווזונים ובין המגזין שלנו? אז כן, כמובן שיש קשר. הכרנה את המותג UGLY DUCKLING שנולד בשנת 2008 ע"י מעצבת אופנה צעירה בשם גל אנג'ל. 

 

הסיפור שמאחורי שם המותג הוא כזה: גל בחרה בשם בעיקר כי אהבה את הסיפור המקורי ומשמעותו. חשוב היה לה לייצר אפיל שמתחבר להוויה שלה ושלא לוקח את עצמו יותר מידי ברצינות, כן כן. משהו קליל והומוריסטי, אך גם כזה הקשור למים. זה נכון שהשם מעלה גבה ואף חיוך קצת מוזר אצל אנשים מסוימים, אבל כשלוקחים את זה טיפ טיפה קדימה מבינים שהברווזון המכוער הוא בעצם גם היפה ביותר. המותג נולד מתוך אהבה עצומה לים ולאופנה, דבר שהוליד בגדי ים יפים ומעוצבים בקפידה.

 

 

 

ולמרות שאנו בעיצומו של החורף או לפחות כך אמור להיות לפי מה שמורה לנו לוח השנה שלנו, החלטנו להציג בפניכן את היצירות המקסימות של גל לטובת כל אלה שברגעים אלו ממש מתכננות את חתונות האביב והקיץ שלהן. אנחנו מדברות על כל אותן חתונות קלילות, כייפיות, שמתרחשות לצידם של שפת הים או הבריכה. כאלה שדורשות ממך להחליף בשלב כלשהו את הלוק הכלתי בבגד ים קליל ומדליק לטובת עוד זמן של FUN ואינספור תמונות מקסימות באווטפיט שונה לגמרי.

 

 

 

 

אחד הדברים שמאוד אהבנו בבגדי הים של UGLY DUCKLING זה ניחוח הישראליות החזק שבמותג. הכול מעוצב ומיוצר בת"א מחומרי גלם המגיעים מאיטליה ומצרפת. התפירה של הדברים קפדנית, בעלת גימורים חסרי פשרות ונעשית במתפרה המתמחה בתפירת בגדי ים מזה 40 שנה, שריד ארכיאולוגי שצלח איכשהו את דעיכת ענף ייצור הטקסטיל בארץ והמעבר לייצור במזרח. 

 

אהבנו את הייחודיות שבבגדי הים, הניקיון העיצובי, הנוסטלגיה והגזרות האותנטיות שמאוד מחמיאות לנו, הנשים הישראליות. בגדי הים הללו מעניקים פרשנות מעניינת, הרמונית ופרקטית המוציאה אותם לחלוטין מהנישה הכל-כך מקובעת שלהם ומתאימה בדיוק לכלה שמחפשת בגד ים אחר ומנצח מבחינת הלוק שלו. הקונספט העיצובי משתנה מקולקציה לקולקציה כך שכל קיץ הוא סוג של הפתעה חדשה. מה שבטוח שים, שמש, כייף, קלילות והרבה הומור הם בדיוק המילים המאפיינות את בגדי הים של המותג המתוק הזה.

 

 

צילומים: לי אורפז

 

מקוות שעשינו לכן חשק להמשיך ולתכנן את חתונות האביב והקיץ הקרבות ובאות ולהצטייד באיזה בגד ים מהמם כזה, כי לנו זה כבר לגמרי קרה!

מאת:כלות אורבניות