בקווים נקיים ומינימליסטים: החתונה המהממת של הסטודנטים לאדריכלות

02.10.18

כשדניאל ועוז, שני סטודנטים לאדריכלות, החליטו להתחתן, כל אחד מהם ראה אירוע אחר לנגד עיניו. דניאל רצתה גן פתוח ורחב עם פיירילייטס ותחושה של אגדה ואילו עוז, כיאה לדי.ג'יי, חיפש מקום סגור עם תאורה מושקעת והגברה מקצועית.

 

כפי שהם מעידים על עצמם, השוני המוחלט ביניהם הוא זה שמשלים אותם, ולכן גם ביום הגדול של חייהם הוא היה נוכח. אבל מה שבטוח, התוצאה הסופית הייתה לא פחות ממדהימה.

 

facebook

 

facebook

 

השניים בחרו בקו נקי ומינימליסטי שליווה אותם לאורך כל היום, החל מהלוק שלהם ועד עיצוב האירוע. דניאל הלכה על שמלת כלה בעלת כתפיה אחת וסופר שיקית, לה הוסיפה עליונית שקפקפה וזר פרחים עדין שהעניק לה לוק של נסיכה אמיתית.

 

facebook

 

facebook

 

facebook

מתוך הפינצטה שלנו
 

facebook

 

אילו היינו צריכות להגדיר את הסגנון שנכח בצילומי הזוגיות שלהם במילה אחת היא הייתה ׳רומנטיקה׳. הפריימים המעודנים והיפים לקחו את כל הקסם שקיים בזוגיות של השניים והרימו אותו מעלה-מעלה, והתפאורות היפות שהגיעו בדמות רכבת הרים וארכיטקטורה מיוחדת נתנו את הטאץ׳ האדריכלי והעיצובי המיוחד שמאפיין את דניאל ועוז כל כך. 

 

facebook

 

facebook

 

facebook

 

facebook

 

facebook

 

facebook

 

facebook 

האירוע עוצב גם הוא בהתאם לסגנון הנבחר, ובאולם פוזרו עציצי תבלין ירקרקים במיתוג אישי וכך השיגה דניאל את אווירת הגן שהייתה חשובה לה. לאחר טקס החופה החל החלק השני של הערב שכלל ארוחת ערב ומסיבה.

 

מכיוון שזאת הייתה שנת הלימודים החמישית והאחרונה בלימודי האדריכלות, המסיבה גם הייתה סגירת מעגל עבור כל חבריהם של דניאל ועוז מהפקולטה, לכן הרחבה התמלאה ברוקדים, שלא עזבו אותה עד השעות הקטנות.

 

facebook

 

ex1

 

 

ex1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: אלון וגיא AGS

מקום האירוע: לאגו

מוסיקה: די.ג'יי אביאל ברנט ALPHA

נעלי כלה: SCHUTZ

צילום וידאו: אלון וגיא AGS

+ קרדיטים נוספים

שמלה: שני צימרמן

איפור: ריי ריימונד

עיצוב שיער: אביאל שמעיה

חליפת חתן: פיגל PIGAL

מתוקים: א.א שיווק בצומת סגולה

עיצוב הזמנה: הכלה

 

מאת:כלות אורבניות