בצל השקדיות

22.02.14

 

בימים האחרונים, הפיד בפייסבוק פרחוני מתמיד: לפתע, כל החברים מציפים אותו בתמונות של כלניות, אירוסים ושקדיות יפות, הצובעות לא רק את הרשת החברתית בשלל צבעים, אלא גם את ארצנו הקטנטונת בפריחה שאין כמותה.

 

 

אם כל התמונות הללו מעוררות בכן חשק לטיול ספונטני במהלך הסופ"ש, אתן בוודאי לא היחידות כי זה בדיוק מה שהיווה השראה עבור אסף רביבו העומד מאחורי השם ״Solance - Creative Minds״, לקטוף את צמד המעצבות ג'ואנה ואליזבט, לארוז תיק פיקניק ולצאת לטיול. פניהם מועדות לעמק האלה, 40 דקות נסיעה מתל האביב בסך הכל. ככל שהמשיכו לנסוע, כך הנוף התחלף לו פתאום במראות ובטבע שלא רואים בדרך כלל במחוזותינו האורבניים.


חבורת המוכשרים העומדת מאחורי ההפקה סיפרה לנו כי ההשראה לסשן הצילומים הזה הייתה כל כולה עצי השקדייה, אשר פריחתם הקצרה והקסומה מזכירה להם מגע קסם פייתי, המבשר את בוא האביב ועימו גם עונת החתונות.


אז חוץ מהתמונות היפות נשמח לחלוק איתכן גם המלצה, שכן מטעי שקדיות יפות שכאלה ניתן למצוא כעת ברחבי הארץ, מאזור יער יד מרדכי ועד אזור לטרון ועמק האלה - השקדיות הללו ימשיכו לפרוח למשך לפחות עוד כשלושה שבועות. לכן, אם אתן מתכננות צילומי זוגיות או צילומים מקדימים במהלך השבועות הקרובים, הרווחתן צילומים נפלאים וטיול כיפי, שהרי אין, אין משהו שיכול להתחרות ביופיין של השקדיות. רוצות להיווכח בעצמכן? אתן יותר ממוזמנות להתבונן בתמונות הבאות...

  

 

מטרת הצילומים בין היתר, הייתה להתמזג עם הטבע באמצעות אביזרי ארט יפיפיים ולספר סיפור רומנטי המשלב השראה פריזאית עם טבע ישראלי.

 

שולחן בסגנון וינטג' אלגנטי אשר עליו מונחים פריטים יפים לצד ארוחה קלה ומפנקת, עששיות תכולות אשר נתלו על ענפי השקדייה והשתלבו עם פריחתה בצורה מושלמת, עלי הכותרת שנשרו מן העצים... כל אלה היוו רקע מהפנט לפיקניק רומנטי בלב המטע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הסצינות השונות מהוות השראה אולטימטיבית לעיצוב חתונה ולעיצוב סט צילומי זוגיות מוש-לם או לחילופין ״SAVE THE DATE״ מרהיב ביופיו. התמונות המהפנטות שיצאו ממצלמתו של אסף מספרות את קסם יום הצילומים הזה ומעניקות לנו רגעים אמיתיים של נחת. פשוט נחת!

 

 

 

 

 

 

  

 

כלות יקרות, אנו לא יודעות מה איתכן, אבל אנחנו כבר מוכנות לארוז תרמיל ונעליים נוחות – ולצאת לטיול כדי להכיר ולהתאהב מחדש במקומות היפים שמחכים כל כך קרוב לבית. נסיים, איך לא, בברכת שבת נעימה ופרחונית לכולנו!

 

קרדיטים

צילום: אסף רביבו, Solance - Creative Minds

קונספט, עיצוב וסטיילינג: Johanna & Elizabeth Events

לוקיישן: מטע שקדיות, עמק האלה

 

מאת:כלות אורבניות