בסימן מזל דגים

26.08.14

 

הכי אנו נהנות לארח את הזוגות האורבניים שלנו פעם אחר פעם, על-מנת להכיר אותם עוד ועוד, מזוויות שונות ומגוונות. דרך סיפורי החתונה עצמם אנו מכירות בדרך-כלל את סיפור האהבה שלהם ואילו פוסטים שכאלה, העוסקים בעיצוב האירוע, פותחים בפנינו צוהר לכל ההחלטות הקטנות והגדולות שמשקפות אותם אפילו יותר.

 

 

 

את נדב ויפעת הכרנו ממש לאחרונה וכבר אז סיפרנו לכן כי פוסט בקטגורית העיצוב יגיע במהרה!

 

 

 

 

 

 

הנגיעות המוזהבות בעיצוב היו בקשה מיוחדת של בני הזוג, כבר אל מן ההתחלה, והמעצבת מורן כרמלי הצליחה לשזור את הצבע הזה כך שלא ישתלט על פלטת הצבעים ויחד עם זאת יהיה נוכח לגמרי.

 

 

 

 

חנות פרחים עשירה וססגונית הוקמה בצמוד לרחבת הריקודים ואליה ניגשו האורחים שחפצו בקישוטים פרחוניים, אשר השתלבו בצורה מופלאה עם הפרחים שכיכבו באירוע: ורדים, נץ חלב, קאלות, נוריות ועוד.

 

 

 

 

מוטיבים ימיים ביצבצו בשלל מקומות בחלל, לא רק בשל הלוקיישן הקרוב לים הכחול אלא מכיוון שנדב ויפעת הם בני מזל דגים וגם את העובדה הזאת רצו השניים לציין באמצעות העיצוב. כך לדוגמה נולד לו הרעיון ללוגו החתונה אשר כיכבו בו שני דגיגים מתוקים.

 

 

 

כמה נפלא לארח חתונה שכזאת, המבוססת כולה על דואט הרמוני בין מוטיבים מן האדמה כמו פרחים לבין מוטיבים מן הים התכול מסביב.

 

 

 

 

 

העושר, ההקפדה, האישיות הנוכחת של בני הזוג אשר באה לידי ביטוי באמצעות העיצוב… כל אלה שימחו אותנו על כך שזכינו לכמה רגעי היכרות נוספים עם יפעת ונדב. שוב מזל-טוב ענק לכם מתוקים!

 

 

 

 

✿✿✿

 

קרדיטים

לוקיישן: בית על הים

עיצוב: מורן כרמלי

צילום: דן מילר

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: