בלרינה אורבנית שלי

15.03.12

 

 

כלות אורבניות אוהבות בלרינות, אוהבות שמלות והכי הכי אוהבות כלות. לכן, במסגרת הפקת האופנה האחרונה שלנו, עימה בחרנו לחתום את העונה הקרה והמטפטפת, החלטנו לעסוק בשילוב המנצח בין השלוש.

 

בבוקר ההפקה התכנסנו כולנו בלוקיישן מלא אווירה חו"לית, בלב מושב בשרון. טיפות הגשם, או למען האמת היו אלה קצת יותר מסתם טיפות, ליוו אותנו אל מן שעות הבוקר המוקדמות ולא עזבו עד לסיום יום הצילומים.

ההפקה צולמה כשברקע רעש הסערה מבחוץ, אל מול המוסיקה החמימה שהתנגנה לה בפנים. קונטרסט עז שעשה לנו הרבה נעים בלב.

 

כדורי נייר לבנים פוזרו בחלל, חלקם הונחו, אחרים נתלו. הם חיכו לבלרינה האורבנית שלהם, שתגיע ותפיג את בדידותם. וכשזאת הגיע, מצויידת במיטב השמלות, בנעלי ריקוד ורדרדות שלרגעים הוחלפו במגפיים חומים,

הם כבר שכחו שאי פעם המתינו לה בציפייה דרוכה כל-כך. זה היה נראה כאילו היתה שם ביניהם מאז ומתמיד, אתן יכולות לראות בעצמיכן. (לחיצה על כל אחת מהתמונות תגדיל אותה לגודל מלא).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

וכמו בכל הפקה, גם הפעם, אנחנו לא יכולות לסיים מבלי לשתף אתכן בסרטון קצר שמתעד בנגיעות את היום שהיה: יום של הפקה, יום של יצירה, יום של עשייה בכלות אורבניות.

 

 

זה גם הזמן לומר תודה רבה לכל משתתפי ההפקה היקרים, שנמצאים שם לצידינו ועוזרים לנו להגשים פעם אחר פעם את הפקות החלום שלנו. אנחנו מודות ומעריכות את זה מאוד, מאוד. זה בהחלט לא ברור מאליו. ואתן כלות, כל זה לא היה כאן אלמלא אתן, ההשראה החיה שלנו. תמשיכו להיות אתן, תמשיכו להיות ההשראה שעומדת אל מול עיננו בכל רגע ורגע.

 

☂☂☂

אוהבות,

טל והדר

 

 

 

קונספט, עיצוב וסטיילינג: כלות אורבניות

צילום: אודי סלמנוביץ

צילום ועריכת וידאו: לבנת הספיר

הפקה: קרן קופלר

דוגמנית: שירי שיפר

איפור: קרן קורתי

עיצוב שיער: יהונתן יעיש

שמלות כלה: יואב ריש & כלות אורבניות - הקולקציה האורבנית

יעקב דוק

אייזן-שטיין

 

תודה לשף יניב קויש, קייטרינג love@eat, על הסיוע במציאת הלוקיישן (המדהים!) ועל העזרה הרבה ביום הצילומים.

 

 

מאת:כלות אורבניות