ביקור בעולם האגדות - מיתוג החתונה של יעלי וסבסטיאן

12.01.15

מה עושה כלה-פיה שפוגשת לפתע, כך סתם ביום בהיר, בפרינס צ'ארמינג שלה? אז חוץ מהבחירה הטבעית להינשא לו, אותה ספק כלה ספק פיה, רוקמת באמצעות חוטי זהב ואבק הקסמים שלה, מיתוג שהוא כולו בהשראת סיפורי האגדות האהובים.

 

מה עושות הקוראות שגומעות בהנאה רבה כל פרט ופרט בסיפור - עד שמגלות כי הוא הגיע לסיומו? עוברות חיש מהר לחלק השני, כדי לא לפספס ולו אות אחת. אז גם הסיפור של יעלי וסבסטיאן ייתחלק לכמה פרקים ואותם עוד נפגוש על גבי הבלוג-מגזין, מבטיחות! וכעת, ממתין לנו דייט עם מוצרי המיתוג היפים אותם יצרה הפייה יעלי במו ידיה והכניס אותנו למוד מן האגדות.

 

 

 

אז כמו כל סיפורי האגדות, גם שלנו מתחיל עם רעיון שנוצר בדמיונה של יעלי, הכלה- פיה שלנו. בתור מעצבת ומאיירת, היה לה ברור ואפילו טבעי שאת ההזמנה תציג בתור ספרון, המגולל את הסיפור שלה ושל הפרינס צ'רמינג - סבסטיאן.

 

 

ראשית היא התיישבה לכתוב את הטקסט...

 

 

ואז היא אפיינה את כל הדמויות שהופיעו בסיפור.

 

 

את הכריכה עצמה הדפיסה בבית דפוס ואז בסופ"ש חורפי במיוחד, ישבו יחד יעלי וסבסטיאן, הגיבורים של הסיפור שלנו ותפרו את האגדה, כריכה אחר כריכה.

 

 

 

 

בבית הדפוס הדפיסה יעלי גם את ההזמנה הרשמית, אשר הוכנסה לתוך מעטפה וקיבלה חוט זהב וחותמת שעווה, ממש כמו באגדה אמיתית.

 

 

 

 

לאורך כל התהליך היו תגובות סקפטיות רבות שתהו לפשר ההשקעה, אך יעלי תמיד האמינה שמקומן של האגדות ושל ההזמנות המודפסות לא חלף מן העולם... ברגע בו קיבלו האורחים את ההזמנה ואת הספרון לידיהם, כל התגובות נשכחו ונותרה רק התלהבות אחת גדולה!

סקרניות כבר לגלות איך נראתה החתונה של יעלי וסבסטיאן? אז הנה טיזר קטן מתוכה...

 

 

קרדיטים

 

עיצוב ומיתוג: יעלי חסון הכלה

צילום: יעלי חסון הכלה יחד עם LUZ

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: