ביקור בארץ הנעליים

09.09.10

 

 

לפני שבועות ספורים, ביום שבת קריר וסגרירי, החלטנו לחמם את ליבינו בביקור קצרצר בארץ הנעליים, או במילים אחרות: ביריד הנעליים "שופוני", אשר נערך בנמל יפו.

 

נעליים הן בהחלט פטיש רציני אצל רובינו, אך לקראת החתונה תמיד מסתבך שם משהו בדרך וכל זאת במטרה למצוא את זוג הנעליים המושלם. "נעלי הסינדרלה" שלך, אלה שכאשר תשימי את רגלך הענוגה בתוכן, תדעי שזה פשוט מאוד זה.

 

מטרת הביקור מבחינתנו הייתה לחפש אופציות לנעלי כלה אחרות. הרצון היה למצוא משהו אחר לחלוטין, מרענן ומדליק שיהיה מעין כוכב הצפון החדש בענייני נעליים.

 

 

בשנים האחרונות נבנית לה אט-אט אימפריית נעליים בעיצוב שכל כולו כחול-לבן, בהחלט מקור לגאווה ישראלית. הכמות והאיכות הולכים ומשתפרים כל העת, ואנחנו יכולות למצוא יותר ויותר מעצבים חדשים ומבטיחים עם נעליים מושלמות ממש. אחד הדברים החשובים ביותר בעיננו הוא לציין את כל היתרונות כשאת בוחרת לך בנעל מעצבים ישראלית:

• הנעליים מיוצרות בעבודת יד בישראל, מה שנקרא Hand Made.

• הייצור נעשה במהדורות מוגבלות ובכך הופך אותן לייחודיות (סביר להניח שלא תראי אותן עלייך ועל עוד 700 בנות).

• החומרים בהם נעשה השימוש הינם חומרים איכותיים שנבחרים בקפידה רבה.

• דגש על נוחות ושימושיות (עם אפשרות כמובן לעשות התאמות אישיות במידת הצורך, וזאת ביחד עם המעצב/ת).

• הנעליים מתאפיינות באמירה שונה ומקורית וברמות אסתטיקה ועיצוב גבוהות מהרגיל.

• אחריות (אז נכון, הנעליים אמנם לא זולות אבל קנייה שלהן מבטיחה רכישה איכותית שתחזיק שנים רבות. ובכלל, תמיד טוב לדעת שיש לך אחריות - שיהיה, לכל מקרה).

 

ואחרי הסקירה הקצרה הזאת נחזור לשלב הכייפי באמת, הרכישה עצמה! הסתובבנו לנו ביריד, בין המון של נעליים, ולרגע רצינו לשוב ולהיות כלות שבדרך (כי אז את יכולה לפנק את עצמך בנעליים שוות ואיכותיות – כאלה שבקלות תוכלי לנצל גם אחרי זה). המגוון היה עצום, הצבעים מקסימים והעיצובים פשוט קראו לנו לאסוף אותם אל חיקינו.

 

פגשנו ואהבנו את: Shoemaker, אסקופה, Carla, MYKA, OLIVE THOMAS, Liebling ו-Lucca, מעצבי נעליים מוכשרים שעושים דברים יפים יפים.

 

Shoemaker

 

אסקופה

 

Liebling

 

OLIVE THOMAS

 

Lucca

 

MYKA

MYKA

Carla

 

 

♥♥♥

אז איזו מבין שלל הנעליים שאהבנו מצאה חן בעיניכן? אנו נשמח לשמוע.

סופ"ש מעולה שיהיה לכולנו,

הדר וטל

מאת:כלות אורבניות