ביוטי, תכשיטים ושקדיות

29.03.15

כשמעצבת תכשיטים עובדת על פיס חדש, היא לבטח רואה למול עיניה את הכלה שעונדת אותן: כיצד היא נראית, באיזו שמלה היא לבושה, כיצד היא מתאבזרת. החלק הכיפי בעבודה הוא שהמציאות לעתים עולה על כל דמיון - בדיוק כפי שקרה לאיה בן יעקב על הסט של ההפקה החדשה שלה.

 

 

 

כשהיא עיצבה את התכשיטים היא בוודאי דמיינה מישהי ענוגה עונדת אותם ומוקפת בנופים יפים אך בנוסף לכל זאת היא גם הרוויחה את השקדיות היפות שזה עתה סיימו לפרוח, במלוא הדרן ויופיין - אקססורי לכל דבר ועניין אם תשאלו אותנו.

 

 

 

אהבנו את החיבור בין הטבע לבין עולם התכשיטים והביוטי... האופן שבו התכשיט יכול להיתרגם לכל מיני הבטים שונים אשר התוצאה ביניהם הרמונית.

 

 

אז חוץ מתכשיטים קלאסיים, אנו פוגשות הפעם בתכשיטים בסגנון אתני, כאלה שממש עוטפים את כל חלקי הראש והפכו לא מכבר לטרנד חם במסגרת המגמה לחזור לשורשים.

 

 

לצדם אפשר גם לפגוש בתכשיטים בעיצוב מינימליסטי יותר, שניתן להניח על כל מיני קצוות של השיער, מה שללא ספק משאיר מקום רב לתמרון. תוסיפו לתמהיל זוג עגילים או צמיד עדין וזהו, יותר מזה לא צריך, שהרי כך מתקבל לו סטיילינג מושלם.

 

 

האיפור הפעם הוא סופר עדין, מעין No makeup makeup look שמעניק את הפוקוס לכל אותם תכשיטים דומיננטיים המתחילים בקו השיער וגולשים הישר אל המצח, במטרה לשמור על איזון נקי ויפה.

 

 

השקדיות, אחח השקדיות. למשך כמה שבועות הן מספיקות לפרוח אז כמה כיף לפגוש בתיעוד של כל היופי הזה, עד לשנה הבאה.

 

 

 

הפקות שמספקות אינספור רעיונות לסטיילינג מושלם באבזור, איפור ושיער... או במילה אחת - גורג'ס!

 

קרדיטים

צילום: רותם ברק
תכשיטים ואקססוריס: איה בן יעקב
סטיילינג: יאנה זרניצקי
שיער ואיפור: סוזי אריאל
שמלות: נועה ואיילת

 

מאת:כלות אורבניות