ביוטי רך ופרחוני

04.06.15

כלה שפוגשת לראשונה מאפרת/ מעצבת שיער או שתיהן יחדיו, מביאה עמה למפגש לא רק רפרנסים וקטעי רעיונות - אלא גם את כל החלומות שלה לגבי האופן שבו היא רוצה להיראות ביום האירוע. החלומות הללו טעונים בהמון רגשות וציפיות - וכל אלו מגיעים לנקודת השיא מיד כשמסתיימות ההכנות ומבעד למראה משתקפת דמות דומה אך קצת שונה, דמות של כלה.

 

אם ננתח את כל הציפיות הללו, נבין שהן מתייחסות אל הלוק כמכלול ולאו דווקא לפרט כזה או אחר. הלוק הזה כולל בתוכו סטיילינג, אקססוריז, התאמות צבעים ועוד כל מיני אלמנטים שונים שמרכיבים לבסוף את התוצאה השלמה והמושלמת.

 

את המסר הזה בדיוק מעבירה לנו ורד ספיבק בהפקת הביוטי החדשה ביצירתה. הפקה שמתייחסת לכל האלמנטים האופנתיים כמכלול אחד המורכב מדיטיילים המתואמים ביניהם למופת. ורד מאמינה כי הלוק הזה שהכלה חולמת עליו, צריך להתחבר גם עם מי שהיא ביום יום, כך שהסטייל האישי שלה יבלוט בכל בחירה שתעשה.

 

 

 

 

ואכן, בהפקה ממש ניתן לראות כיצד לוק שמכיל אלמנטים דומים במהותם, נראה בכל זאת שונה ככל שהאביזרים משתנים. ההתחלה היא קלאסית וסופר רגועה, כשאין שום אקססורי גדול שתופס את המבט. 

 

 

כעת עוברים בהדרגה ללוק שיש בו טאץ' אופנתי מעניין יותר, עם קישוט פרחוני לשיער ועגילים טרנדיים, גם השפתון בהתאם לכך הופך להיות קצת בוהק יותר ומקפיץ את המראה כולו.

 

 

 

 

 

 

הלוק הסופי הוא אלגנטי וזוהר יותר, שבו השיער נאסף ונותן במה לעגילי פנינה מאסיביים. למרות שבכל לוק יש אקססוריז שונים, לא נוצרת תחושה של עומס אלא כולם משתלבים יחד בצורה הרמונית ומשדרים אווירה מאוד מדויקת, האווירה המתאימה לאישיותה של אותה כלה.

 

 

 

בלוק כזה גם ההינומה הופכת לאקססורי לכל דבר!

 

 

זהו כוחו של סטיילינג מוצלח ובאירוע המשחקים הללו הם מהנים במיוחד, שהרי אז כל חלק וחלק: החל מהשפתון ועד לגוון של הנעליים, נלקחים יחדיו בחשבון.

 

קרדיטים

איפור: ורד ספיבק

עיצוב שיער: יהל אילת "בית של איפור"

צילום: ינאי רובחה

דוגמנית: קורל קופרמן

תכשיטים ופרחים: דנה מנצור

שמלות: ארז עובדיה

מאת:כלות אורבניות