ביוטי רך ונקי

21.02.16

יותר מאשר אנו אוהבות עבודות איפור יפות - אנו אוהבות נמשים. יש בהם חיוניות, תמימות אפילו, משהו מהפנט שקשה להסיר ממנו את העיניים.

 

 

 

 

 

אנו יודעות שלא כל המנומשות חיות עם העובדה הזו בשלום וחבל לנו, כי הן לגמרי מפספסות את הייחודיות ואת יופיין של הנמשים שלהן.

 

 

 

לכן תמיד כשיש לנו אפשרות להציג לכן השראה שכולה נמשים, אנו מחבקות את ההזדמנות הזו בשתי הידיים.

 

 

 

להיתקל בנמשים בהפקת ביוטי זה עוד יותר נדיר, כי נדמה שתמיד הנטייה תהיה לכסות אותם כדי ליצור אשליה של עור חלק ומלוטש יותר.

 

 

 

מהסיבה הזו בדיוק אנו אוהבות כל כך את עבודות האיפור של נעמה חיו ועל העובדה שהיא מצליחה לשמור על ניקיון באסתטיקה שלה גם כשמופיעים בתמונה כל כך הרבה פרטים: איפור מעושן, נמשים עדינים, שפתיים מודגשות - הניקיון תמיד שם ומלווה את העבודות שלה לא משנה איזה לוק נעמה יוצרת.

 

 

 

אהבנו במיוחד את מראה השפתיים שיצרה נעמה בלוק, לצד העיניים המעושנות: שפתיים בצבע ורוד עז אך זו צורת ההנחה שלהן, כמו סטיין עדין, שגרמה לכלה להיראות כאילו זה עתה נגסה בארטיק ורדרד. טבעי אך גם נועז, הכל בנשימה אחת.

 

 

הלוק השני שמוצג בצילומים הוא לוק טבעי יותר All over: העיניים מודגשות ממש במקצת, השפתיים ניטראליות יותר וגם השיער פזור בצורה טבעית יותר, הכי "הרגע התעוררתי וזו הפריזורה המהממת שיש לי". שידוך מושלם לכל מי שהמחשבה על איפור נועז יותר לא עושה לה נעים.

 

 

 

כיף לפגוש באיפור שמבקש לחגוג את הנתונים הטבעיים ולהדגיש אותם אפילו יותר!

 

קרדיטים

איפור:נעמה חיו
שמלות כלה:תמר קירשברג
שיער:רפאל אמינוב
צילום:תהילה שרון ליבנה
דוגמנית:נועה ויזנר

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)