בחזרה לעבר עם היילי דה מרקס

21.07.14

 

אם המושג ״וינטג׳״ עושה לכן פרפרים בבטן, לבטח תשמחו לצלול אל תוך הפוסט הבא ולגלות עולם ומלואו, אך כזה הקשור קשר ישיר אל עולם החתונות הישראלי שאנו כה אוהבות! במהלך השנים האחרונות, נתקלנו בשפע חתונות מעוצבות שהתרפקו על רגעי העבר, והביאו לידי ביטוי ניחוח נוסטלגי מופלא שבהחלט תרם את חלקו לעידוד המגמה העיצובית הזאת בכל הקשור לאירועים.

 

המשיכה העזה לימים עברו, בהחלט מובנת ודי בכמה וכמה סיפורים כאלה של פעם על מנת לעורר בנו את הרצון העז להחיות אותם, גם אם לכמה שעות בודדות אך בלתי נשכחות.

 

 

 

 

 

את האישה המיוחדת היילי דה מרקס זכינו לפגוש בזכות המפיק והמעצב דרור גולן, אחד ממעריציה הגדולים, לקראת מסיבת האביב האחרונה שערכנו. היילי עלתה ארצה בשנות ה-70׳ וממש אז החלה ללקט רהיטים ופריטים שונים. היא דאגה לטפל בהם באהבה גדולה ולכן את חלקם היא חידשה, שיפצה וצבעה, כך שיצליחו לשרוד את מבחן הזמן בהצלחה… מה שבהחלט קרה.

 

 

 

אמנם היום נראה לנו מובן מאליו להתעסק בפריטי וינטג׳, אך בתקופתה של היילי הדבר היה נדיר, ועל אף שלא היה זה טרנד של ממש המשיכה היילי להתעסק בדבר האהוב עליה ביותר, עד שהיום - כמעט אין אחד שלא מבין את הקסם הטמון בפריטים הללו שבהם היא התאהבה.

 

 

 

 

 

אל מסיבת האביב של ״כלות אורבניות״ הביאה עימה היילי, המשכירה ציוד וינטג׳ לאירועים, שלל פריטים, היישר ממקום מושבה בצפון הארץ. פריטי וינטג׳ יפים עיטרו את החלל של גלרית לורנס, שם נערך האירוע, והשתלבו בצורה מופלאה עם האווירה הכללית במקום.

 

 

 

 

 

בדומה לנו, אנו שומעות מפעם לפעם על זוגות רבים אשר גם הם מחפשים פריטים מעניינים, גדולים וקטנים, שיעניקו טאץ׳ נוסף לחתונתם ולכן שמחנו לגלות כי היילי משכירה את כל הפריטים הייחודיים שברשותה החל מקופסאות עץ שונות, משקלים, מגירות, סולמות עץ ועד לרהיטים של ממש.

 

 

 

 

 

ומדוע בעצם אנו ממליצות לשכור את הפריטים לכמה שעות? מדובר באופציה נפלאה שכן בין שלל ההכנות לקראת החתונה, לא תמיד יש את הזמן הדרוש בכדי לכתת רגליים בשווקים השונים ולחפש אחר מציאות. היילי בעצמה תעיד על כך שאיסוף פריטי וינטג׳ היא משימה לא פשוטה, הדורשת מיומנות רבה עד למציאת הפיס המיוחל. יתרון נוסף בעיננו הוא העובדה כי בתום האירוע, כשהאורחים הולכים לדרכם, חוזרים גם החפצים לביתה של היילי.

 

 

 

 

אז הנה, כן כן, הגיע הקץ לאחת השאלות הפופולאריות ביותר שאתן שואלות אותנו לאחרונה - ״היכן מוצאים פריטי וינטג׳ שיעניקו מן הקסם שלהם בעיצוב החתונה?״. הכתובת היא לגמרי היילי דה מרקס, אישה שהיה לנו העונג לארח במסיבת האביב האחרונה של ״כלות אורבניות״. תודה לך היילי!

 

מאת:כלות אורבניות