בוקר של שוק

27.09.13

 

בוקר יום שישי שמח לכן כלות אורבניות שלנו, והיום - אנו ממליצות לכן להשכים קום, מוקדם יותר מן הרגיל, ולהצטרף אלינו לטיול בוקר אל השוק! 

 

  

 

 

מידי כמה שבועות, את בוקרו של היום השישי בשבוע אנו מפנות לטובת ביקור במקום הכי צבעוני שאנו מכירות, השוק כמובן. רק הוא מצליח להטעין אותנו באנרגיות מיוחדות ולהלך עלינו קסמים, ובכל פעם שאנו חושבות כי כבר הכרנו אותו, הכי טוב שרק אפשר להכיר - הוא מפתיע עם ריחות נוספים, צבעים מהפנטים ואווירה שאין שנייה לה.

 

 

 

כפי שכבר סיפרנו לכן בשבועות האחרונים אנו מתכננות עבורכן במרץ רב את מסיבת החורף המנצנצת שלנו, שתתקיים ממש בקרוב, ולכן ימינו גדושים בעבודה רבה מבוקר עד לילה. מכאן, אתן עשויות להבין שהטיולים האהובים בשוק הם כרגע בגדר חלום מתוק אך מזל גדול שיש לנו את בנות MOOD המופלאות בסביבתנו, אשר יודעות כל כך במדויק מה אנו אוהבות ובוחרות לשתף אותנו בעיצובים הנפלאים, מעשה ידיהן.

 

 

 

את האירוע היפיפה הזה עיצבו הבנות בקונספט של חתונת שוק, מעין שוק איכרים של בוקר, ססגוני ועשיר. 

 

 

 

החלל המרכזי של הלוקיישן תוכנן כמעין כיכר שוק גדולה, אשר הזמינה את האורחים להיאסף לתוכה, כשהוא מוקף משני צידיו במבני בר גדולים שהציעו שפע של פינוקים.

 

 

 

 

כל אחת מעמדות הבר קושטה בפשתן טבעי, עציצים, סיפולוקסים, סלסלות ירקות ופירות טריים, ארגזי עץ, ירק נשפך ושילוט עץ משלים - או בקיצור ולעניין, חגיגה אמיתית לעיניים.

 

 

 

לחגיגה הויזואלית העשירה הזאת התלוו גם מגוון צורות הושבה רבות שכללו בין היתר שולחנות פיקניק מעץ, שולחנות קפה שכוסו במפות משובצות ברוח האירוע ואפילו רפסודות עץ אשר תיפקדו כשולחנות נמוכים לצד הספות. כל אורח זכה לשים את צלחתו על פלייסמנטים מעוצבים ברוח האירוע שעוצבו על-ידי הזוג המקסים שהתחתן והעניקו עוד טאץ' קטן ומפתיע מן הסוג שאנו תמיד נהנות לגלות.

 

 

צילום: מיטל דיין

 

אחח… בנות MOOD יקרות, איזה בוקר של כיף עשיתן לנו. כעת אנו חוזרות עם אנרגיות מחודשות לתיכנונים ואירגונים נוספים לקראת מסיבת החורף שלנו ומרגישות כאילו זה עתה חזרנו מביקור בשוק האהוב עלינו. תודה, תודה רבה לכן!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: