בוקר טוב ממוסקבה!

22.01.14

 

את הפוסט הזה, כלות אהובות, נפתח עם חידון טריוויה קצרצר וקליל: האם תדעו לומר לנו מהי הארץ שמזוהה עם הבורשט, המטריושקות היפות והסמובר? אם התשובה שלכן הייתה ׳רוסיה׳, עניתן נכונה! כי זה בדיוק היעד לטיול הבא שלנו, מקוות שאתן ערוכות ומוכנות.

 

הקברניט שלנו בטיסה הזו הוא הצלם אלכסיי קודריק, אשר עבודתו מביאה אותו פעמים רבות למקומות רחוקים וטוב שכך, שהרי בזכותו אנחנו וגם אתן זוכות להצטרף לביקורים הללו, גם אם באופן וירטואלי בלבד. הסיבה שהביאה את אלכסיי למוסקבה היא זוג אורבני המתגורר בעיר, שהחליט ״לייבא״ את כישוריו של הצלם המוכשר הזה עד אליהם, כן כן.

 

הפעם מחכה לנו חתונה בעלת ניחוח אירופאי, יחד עם מזג אוויר קודר ואף גשום, אך מצב רוח טוב בשפע! מזג האוויר האפרפר שימש קונטרסט מושלם לאירוע עצמו שהיה מלא בצבע ובאנרגיות, ובעל מאפיינים מקומיים כמו פירות יער (יאמי!!!) וכמובן גם הנוף הקלאסי של מוסקבה שנגלה אלינו מבעד לתמונות. אם כבר הזכרנו את התמונות, אתן מוכרחות להציץ בהן ביחד איתנו ולהישאב אל תוך אווירה קצת אחרת, מוכרת פחות אך בהחלט מרתקת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום: אלכסיי קודריק

 

ואחרי שזכינו לראות מקרוב חתונה רוסית וגם אנגלית, בזמן שאלכסיי מדלג לו מפעם לפעם בין חתונות ברחבי העולם, אנו סקרניות ממש לגלות מהו היעד הבא. בינתיים, נמשיך לחלום לנו בהקיץ על מטוס שייקח גם אותנו לארץ רחוקה רחוקה…

 

 

מאת:כלות אורבניות