בון ג'ורנו איטליה!

10.02.15

לזוגות האורבניים שלנו יש לעתים סיפורי היכרות כל כך יפים, עד אשר כשאנו משחזרות אותם בראשנו - זה נראה ממש כמו סצינה מסרט רומנטי. כך גם היה סיפור התאהבותם של פלורינה ואור, שהכירו ביום הקבלה לאוניברסיטה, בעת שיונה השאירה את חותמה על כתפו של אור ולפלורינה במקרה (ואם תשאלו אותנו, בכל הנוגע לאהבה אין צירופי מקרים) היה המגבון כדי לנקות את השאריות. כך התחילה לה ידידות אמיצה שהתפתחה לבסוף לתשוקה ולרומן של ממש, אותו אנו פוגשים במלוא עוצמתו כעת. אלמנט נוסף שהפך את הסיפור שלנו לרומנטי אפילו יותר, הוא הלוקיישן הקסום - באיטליה, שם לומדים בני הזוג, כך שזה בהחלט לא מזיק שמדובר באחד המקומות הרומנטיים ביותר ביקום.

 

 

 

 

 

 

 

הצעת הנישואין דווקא לוקחת אותנו בחזרה לארץ, אז הגיעו בני הזוג לבקר את משפחותיהם. אור החליט שהרגע המתאים מוכרח להיות כאן ועכשיו, בזמן שהם עדיין מבקרים בישראל ולכן מיהר לקנות את הטבעת המיועדת ומאז החל להתנהג בצורה משונה מרוב לחץ. פלורינה שהבחינה בהתנהגותו הלא שגרתית, לא חשדה בדבר ופשוט החליטה לזרום עם הרגע... טוב שכך עשתה כי היא איפשרה לאור להירגע קצת ולשאול את ה-שאלה. באשר לתשובה, בואו נאמר שלא חובה להיות דוברי איטלקית שוטפת כדי להבין מה היא הייתה.

 

 

 

 

 

 

 

את צילומי הזוגיות החליטו פלורינה ואור לקיים במגרש הביתי שלהם, בעיירת נופש קסומה באלפים, על אגם קומו. פלורינה חששה לגבי טיב הצילומים שכן אור מרגיש בדרך כלל נבוך מול מצלמות, אך השניים מספרים לנו שמשהו בשילוב שלהם אחד עם השניה, עם הנופים המדהימים ויחד עם הגישה הקלילה והכיפית של הצלם שלהם, אסף רביבו - פשוט גרם להם להשתחרר, ליהנות ולשכוח שהמצלמה בכלל שם. כשמביטים בנופים שהקיפו אותם, בהחלט אפשר להתחבר לכך, כי איך אפשר להתרכז בכל דבר אחר?

 

 

 

 

 

 

פלורינה ואור היקרים, שמחנו להצטרף לטיול רומנטי וקסום כל כך, אי שם באיטליה.

 

 

צילום וידאו וסטילס: אסף רביבו, SOLANCE

מאת:כלות אורבניות