בוהו-שיק מושלם בחתונה המרגשת של יובל ועידו

21.11.19

אם יש דבר אחד שבאמת מרגש אותנו, אלו הם סיפורים המוכיחים שאהבה מנצחת כל פער והבדל כשהיא אמיתית וטהורה. יובל ועידו הם דוגמא נפלאה לבני זוג שמגיעים מרקעים שונים אבל לא זו בלבד שהתאהבו והחליט לבנות את חייהם יחד, הם דאגו שהחתונה שלהם תהווה מפגש מקסים בין אותם רקעים. וזה עוד לפני שדיברנו על העיצוב ההורס.

 

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1
אז נתחיל בהתחלה, כשהשניים הכירו בבסיס בו שירתו. עידו היה אמור להיות המפקד של יובל אך היא שובצה לבסוף בענף נפרד. השניים פצחו בחברות טובה אבל יובל הרגישה שיש שם משהו מעבר וחתרה לשדרוג הקשר - לבסוף, הם התחילו לצאת והעובדה שהיא דתייה והוא חילוני לא עמדה בדרך אהבתם. גם לא כשהחליטו להתחתן. הם מודים שהפער הזה הוא מאתגר אבל הביחד שלהם שווה את הכל.

gallery 5

gallery 5

gallery 5

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 9

 

כשהגיע הזמן לתכנן את חתונתם, היה לשניים חשוב שאף צד לא ירגיש שהוא מוותר על הדברים החשובים לו, מה שחייב אותם להתפשר במקומות שאפשר - ואם זו לא הכנה מעולה לחיי נישואים בריאים, אנחנו לא יודעות מה כן.

 

gallery 9

gallery 9

gallery 9

gallery 9
במקום להקה, הם בחרו בדיג'יי בליווי נגנים שהיו בקבלת הפנים, בחופה ובסבב ריקודים חסידי. הסבב החסידי היה משולב עם מוזיקה של ארץ ישראל הישנה והטובה, שילוב אשר העניק ערבוביה מקסימה של קצוות תרבותיים.

 

gallery 14

gallery 14

gallery 14

gallery 14
החתונה עוצבה בסגנון בוהו-שיק מקסים עם מקרמה בחופה (ואפילו בזר הכלה), לוכדי חלומות בכיסא הכלה, פרחים יפהפיים בצבעוניות רומנטית ועד שלל דיטיילים באווירת הקונספט בפינות הישיבה ובסידורי השולחנות.

gallery 18

gallery 18

gallery 18

gallery 18

 

השניים לא נפגשנו ולא דיברנו שבוע לפני החתונה ואף הצטלמו בבוקר החתונה מכוסי עיניים וגב אל גב - מה שרק הגביר את ההתרגשות העצומה ביום המיוחד הזה. הם ראו זה את זו רק במעמד כיסא הכלה המסורתי, בו עידו כיסה את יובל בהינומה. היא מספרת שזהו הזכרון האהוב עליה מהערב כולו. 

 

gallery 22gallery 22

gallery 22

gallery 22


ליובל ועידו היה חשוב יותר מהכל שהם עצמם יהנו ושהאורחים שלהם יהנו איתם. המחמאות שהם לא מפסיקים לקבל על האירוע הן ההוכחה הניצחת לכך שהמשאלה שלהם התגשמה. 

gallery 26

gallery 26

gallery 26

gallery 26

gallery 26
קרדיטים:

צילום סטילס: עידן חסון
מקום האירוע: ביער

צילום וידאו: יאיר שילוח

עיצוב האירוע: עדה ברזילאי

קייטרינג: אבשה

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: אור ראש

שמלה: רותם קשני
איפור: תפארת לרמן

עיצוב שיער: רז יפה

נעלי כלה: זארה

חליפת חתן: Roman

ניהול אירוע חיצוני: רחלי חג'ג'

עמדת שזירה: FLEUR
הזמנות / מיתוג: Wed-brand

מגנטים: מגנטינה

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)