בוהו מודרני מושלם: הקולקציה המעודנת של ענבר פריימן

17.10.17

בין אם זו העובדה שאין דבר כזה יותר מדי שמלות כלה, או שאנחנו עדיין באווירת החג המשכרת שגורמת לנו לרצות ללבוש לבן כל היום - צילומי הקולקציה החדשה של ענבר פריימן פשוט היממו אותנו.

מלבד התפאורה האורבנית והסופר מהממת, מככבות בפריימים היפים האלו שמלות מהממות לא פחות בקולקציה מרשימה, נונשלנטית שנעה בין סגנון הבוהו והאלגנט שאנחנו כה אוהבות.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 4

 

gallery 19

 

gallery 20

 

gallery 21

 

קולקציית Feel Free, כשמה כן היא, מלאה וייבים בוהימיינים וספרדיים, שבאים לידיי ביטוי בקלילות ובחופש שקיימים בין שכבות השמלות והבדים השונים. העיצובים הייחודיים מעבירים תחושה של פסטיבל מדברי הנוגע בכלות שרוצות לרקוד ולשחק עם השמלה.

 

gallery 5

 

gallery 6

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 9

 

בעזרת תמהיל רחב ומגוון של תחרות סרוגות בסגנון וינטאג׳י יחד עם המודרני, אפשר לראות את הקו העיצובי המוביל של הקולקציה אך גם את האופי השונה של כל אחת מהשמלות. גווני לבן ושמנת מופיעים בכל אחת מהן כשאלמנטים ייחודיים כמו קשירות, חצאיות מקסי נשפכות וטופים בעלי תחרות שקופות, הופכים את השמלות לעדינות מחד ובעלות נוכחות מנגד.

 

gallery 10

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 13

 

gallery 14

 

כל היופי הזה מגיע גם בגזרות שונות הכוללות שרוולי אוף שולדר, גזרות קולר, וחצאיות בתפירת קומות המאפשרות תנועה ומשחק, ונותנות לכן הכלות מראה קליל ולא מאולץ. התחרות המחורזות בשילוב בדי משי ושיפון הופכות את גזרות האוברסייז לאהובות עלינו במיוחד.

 

gallery 15

 

gallery 16

 

gallery 17

 

gallery 18

 

קרדיטים:

צילום סטילס : עידו לביא

שמלות: ענבר פריימן

מקום: בית השמחות

איפור: אסתי ביטון

שיער:  סילביה טובול

תכשיטים: קרן וולף

דוגמנית:  גוסלינה MC2

 

 

מאת:כלות אורבניות