בואו נדבר על בוהו: הפקה שכולה שיק

13.04.16

בתור כלות אורבניות, סביר להניח ששמעתן יותר מפעם אחת את צמד המילים בוהו שיק. ייתכן שתהיתן מה זה בדיוק אומר - או איך עושים את זה נכון. ובכן, כרגיל אנחנו כאן כדי להסביר לכן הכל על אחד הטרנדים היותר לוהטים בעולם האופנה והחתונות, טרנד שאתן חייבות להכיר.

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

נתחיל, ברשותכן, מהשם: שמו של הטרנד נגזר מהמילה בוהמה - אף על פי שלוקים בסגנון בוהו שיק מזכירים מאוד אלמנטים של ילדות וילדי פרחים מהסיקסטיז. תחשבו על סנדלים דקיקות, שיער פזור שמשולבות בו צמות עדינות, צמידים בנגיעות אתניות ומראה שכבתי.

 

שמלת כלה

 

הבוהו שיק הוא סגנון עדין, זורם, קליל ונעים. כזה שמתאים במיוחד למדינה חמה כמו המדינה שלנו. בעולם החתונות, הטרנד מתאפיין בגזרות נוחות, שמלות וחצאיות בגזרת מקסי, כתפיות דקיקות, שיער פזור והמון המון פרחים - ממש כמו בהפקה המרהיבה שלפניכן.

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

כשאנחנו חושבות על בוהו שיק, אנחנו מיד חושבות על אחד משני אלמנטים: חוף הים, או שדות פתוחים ורחבי ידיים. ייתכן שזה מפני שמהות הטרנד הוא חיבור לטבע, לשורשיות - מבלי להתאמץ יתר על המידה.

 

שמלת כלה

 

אם תהיתן מאיפה צצו כתרי הפרחים הטבעיים והגדולים שכבשו את עולם החתונות בסערה - דעו לכן שלבוהו שיק יש משקל מרכזי ומכריע בעניין; פרחים טבעיים שמשולבים בתוך השיער הם אחד הדברים הראשונים שעולים בראש כשחושבים על ילדי הפרחים, לא כן?

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

כאמור, הבוהו שיק מתיישב מעולה עם האקלים הים תיכוני ואנחנו מברכות על אימוץ הסגנון האופנתי הזה באופן כללי, אבל בחתונות בפרט. שמלות בסגנון בוהו שיק מאפשרות לנו, הכלות, להרגיש הכי בנוח ביום הגדול שלנו - בלי קונסטרוקציות מכבידות.

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

אם תבחרו בשמלת כלה בסגנון בוהו שיק, תוכלנה להצטלם בנוחות במהלך היום ולרקוד בכיף כל הלילה - גם אם החתונה שלכן נפלה על יום חם במיוחד. בנוסף, היא תאפשר לכן תנועה נוחה, זורמת ועצמאית, בין אם אתן יוצאות ונכנסות מרכב החתונה שלכן, הולכות להתרוקן בשירותים, או מסתובבות בין האורחים ובודקות שהכל בסדר.

 

בוהו שיק

 

סביר להניח שטרנד הבוהו שיק מהדהד מעט את הסגנון הכלולתי שהיה לאמכן כשהיא התחתנה, מפני שבשנות השישים והשבעים בישראל רבות משמלות הכלה התהדרו בסגנון בוהו שיק אותנטי (עוד הרבה לפני שהיה לסגנון הזה שם). בעינינו, האפשרות לייצר מחווה לשמלת הכלה של אמא היא אפשרות מרגשת במיוחד ורק סיבה אחת נוספת שבגינה אנחנו אוהבות את הטרנד הזה כל כך.

 

בוהו שיק

 

בוהו שיק

 

בוהו שיק

 

בוהו שיק

 

שמלת כלה

 

בוהו שיק

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

בוהו שיק

 

בוהו שיק

 

בוהו שיק

 

אנחנו לא יודעות מה איתכן, אבל בעינינו מספיק להסתכל על התמונות היפהפיות האלו כדי להשתכנע שבקיץ הזה נלבש לבן אה-לה שנות השישים העליזות, נתקשט בכתרי פרחים גדולים ונצטלם בשדות בשעת בין ערביים. אחרי הכל, אין דרך טובה מזו בעינינו להעביר יום קיצי חמים ורומנטי.

 

 

 

קרדיטים:

צילום: ארז בניסטי

בגדים: אלטה 

פרחים: ליה רומן ל״לונה ״

איפור ושיער: שיר ראאב

סטיילינג ושמלת כלה בתפירה אישית: אדה נזננסקי

דוגמניות: רוז קופרמן ואדה נזננסקי

 

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: