בארץ הפפיונים

19.09.12

 

אם יש פריט דקורטיבי שאנחנו אוהבות באופן מיוחד, ללא ספק מדובר בפפיון, שכן הפפיון מצליח להוסיף נגיעה של אלגנטיות וקוקטיות לכל פריט ולוק שעימו הוא בא במגע, ממש כמו אבקת פיות אופנתית. לכן לא פלא שגם אירועים המכילים בתוכם קישוטי פפיון - משמחים אותנו מאוד וגורמים למילה הנפלאה הזו להתגלגל לנו על הלשון שוב ושוב.

 

צילום: AGAiMAGES

 

כדי להמחיש את ייחודו של הפפיון, ניעזר לרגע בחתן האורבני בתור כלי עזר: דמיינו את הופעתו של החתן עם עניבה בעלת הדפס נחמד. עכשיו דמיינו אותו עם פפיון אלגנטי הקשור לצווארו. איזו משתי האפרויות מצאה חן בעיניכן יותר? את התשובה שלנו אתן בוודאי כבר יכולות לנחש.

 

אז נתחיל כמובן ב'ארץ מולדתו' של הפפיון, אי שם מעל החולצה המכופתרת ובקו הכתפיים - נח על צווארו של החתן. הפפיון מרומם את ההופעה הסופית למחוזות טקס האוסקר, אך כמובן שאפשר גם ליצור באמצעותו הופעה שתתאים יותר לרוח האירוע, למשל באמצעות בחירה בפפיון צבעוני או אפילו בפפיון עם דוגמא.

 

צילום: Erich McVey

 

כיאה לכלות אורבניות החובבות את הגיק שיק, אין לדעתנו תחליף למראה המהודק והמוקפד שמשרה הפפיון על הלוק כולו. תוסיפו למראה הזה עוד כמה וכמה נגיעות אלגנטיות כמו מטפחת או סיכת דש וחפתים, והרי לכן לוק של כוכב מהסרטים הישנים, בדיוק כמו שאנחנו אוהבות.

 

צילום: Snap! Photography

 

כמובן שלא רק החתנים זוכים לפריבליגיה להקיף את עצמם בפפיונים, אלא גם הכלות היקרות יכולות לחתום את הופעתן עם האקססורי הכל כך מתוק הזה, אם רק תבחרנה בחגורה מעוטרת בפפיון או בשמלה שבה מחשוף הגב נחתם בפפיון תואם. אפשרות נוספת היא לבחור בשמלה בהווי הסיקסטיז, שבה מספר פפיונים מעטרים את הגב לאורכו. כך או כך, השימוש בפפיון ייצור לא רק לוק שהוא סופר מוקפד, אלא אפילו כזה עם ניחוח נוסטלגי משכר.

 

צילום: Oh La La Weddings, Georgi Mabee

 

מי שלא רואה את עצמה משלבת את הפפיון בצורה מובהקת כל כך, אל חשש: גם במחלקת האביזרים ניתן למצוא שפע של פפיונים, כאשר הקטגוריה הבולטת ביותר היא כמובן מחלקת ההנעלה. למרבה המזל, הפפיונים הפכו בעונות האחרונות לסוג של טרנד, ולכן ניתן למצוא נעלי פפיונים בכל פינה. מבחינתנו מדובר באהבה על זמנית, כך שגם בלי כל קשר לחתונה נשמח לקבל בברכה נעלי פפיונים אל מלתחתינו הפרטית.

 

צילום: Hazelnut Photography

 

צילום: Thomas Stewart

 

תכשיטים בצורת פפיונים, כמו לדוגמא טבעת פפיון, שרשרת עם תליון פפיון ואפילו עגילים קטנים וצמודים לאוזן יכולים גם הם להתאים לכל מי שרוצה ללכת על הטוטאל לוק עד הסוף. פפיונים יכולים לעטר גם את השיער, וזהו! ניקח נשימה עמוקה לבינתיים ונעבור לאירוע עצמו.

 

צילום: Heather Forsythe

 

האקססורי המתוק שלנו יכול לשדרג באופן מיידי כל אריזה, קופסא וברכה באשר היא, מבלי להתאמץ. ככה זה כשאתה כל כך אלגנטי וחביב. לכן, אם בחרתן להעניק לאורחים מתנה קטנה בסוף הערב, מומלץ לעטוף אותה עם פפיון, שיהפוך את חווית פתיחת המתנה לייחודית עוד יותר. גם סידורי השולחן יוכלו לקבל כמה פפיוני תחרה שיוסיפו להם טאץ' רומנטי, ואפילו את מפיות השולחן ניתן לסדר מעל הצלחות בצורת פפיון חביב.

 

צילום: Closer to Love Photography

 

צילום: J.Layne Photography

 

את הפפיון ניתן לשלב בוריאציה כזו או אחרת, כמעט בכל היבט בחתונה, כפי שכבר שמתן לב החל מעיטורים על גבי העוגה ואפילו עד לקישוט הרכב. אגב, אם גם הכלבלב שלכן לוקח חלק חשוב באירוע, הרי גם אותו תוכלו לקשט בעניבת פפיון תואמת לזו של החתן.

 

צילום: Debra Eby

 

יחד עם זאת, חשוב להדגיש שאת הפפיונים מומלץ לשלב במידה הנכונה, שכן יש להם נוכחות דומיננטית יחסית ולכן הם יכולים ליצור אירוע מתקתק מידי אם לא מקפידים על המינונים הנכונים.

 

צילום: Hazelnut Photography, Veil and Bow

 

אז זיכרו להוסיף אותם בנגיעות קטנות, כך שהם לא יגנבו את ההצגה, אלא רק יחזקו אותה. מבטיחות לכן שבשילוב הנכון, הפפיון ישמש כסרט שעוטף את האירוע כולו, מתחילתו ועד סופו.

 

The images are taken from: Style me pretty, Whimisical wonderland weddings, Polka dot bride, Brooklyn bride

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא