באושר ועושר עד עצם היום הזה

15.01.15

אם יש משהו שיעלי וסבסטיאן יודעים לעשות היטב, זה לבנות ציפייה. כך הם יצרו אצלנו את הציפייה לתמונות מן החתונה היפה שלהם וזאת לאחר שפגשנו בספרון ההזמנה אליה, אשר סיפק לנו כמה טיזרים קטנים ומסקרנים לקראת העתיד לבוא. כך גם יעלי יוצרת ציפיה בכל שנה מחדש, למסיבות הנושא אותן היא מארגנת בעצמה, מסיבות אשר דורשות מכל חבריה להגיע מחופשים בקוד לבוש מדוקדק וגורמות להם לתהות מה מחכה להם בפעם הבאה.

 

אז גם כעת אנו לא חושפות את כל הקלפים בבת אחת כי ההיכרות עם יעלי וסבסטיאן שמורה עבור הפוסט הבא, ככה זה, לדברים הטובים ביותר שווה להמתין בסבלנות. אנו יודעות שגם אתן כבר מתקשות להתאפק, אז למרבה המזל יש לנו מפגש עם עיצוב ייחודי במינו שיסיח את דעתנו מכך. בהמשך ישיר לאותן מסיבות נושא, היה ברור ליעלי וסבסטיאן שגם החתונה שלהם צריכה להמשיך בקו דומה ובעיקר לקחת את כל הקונספט של האירוע למקום שהוא מאוד אישי ופרטי שלהם. אפילו כל אותם אורחים שכבר רגילים לכך שיעלי הקוסמת שולפת מתוך השרוול בכל פעם ארנב אחר - לא היו מוכנים לקראת מה שחיכה להם במקום האירוע והאמת? גם לא אנחנו.

 

זו בדיוק המטרה שעמדה למול עיניהם של יעלי וסבסטיאן בעת שהם עיצבו את האירוע: בכל פינה אליה נדדו עיניהן של האורחים, ציפתה להם אינפורמציה חדשה, פריטים חדשים אותם טרם ראו וכעת לא היה ניתן להסיר מהם את המבט... כך גם אנו הבטנו בכל התמונות פשוט מהופנטות, עוברות על פני כל תמונה שוב ושוב, שמא פספסנו את אחד הרפרנסים לאגדות האהובות שלנו.

 

בדומה לספרון ההזמנה שלקח אותנו לארץ האגדות, גם הפעם ציפו לנו סידורי שולחנות עם מוטיבים מהאגדות האהובות: עמדת תחפושות אשר באמצעותה ניתן היה לשחזר כל מיני סצינות מתוך הסיפורים האהובים, אפילו פתקי ההושבה בדמותם של שיקויי קסמים אותם רקחה יעלי בעצמה, עמדת צילום ועוד ועוד (ועוד). לעתים אלו המילים שמספרות לנו את האגדה ולעתים התמונות עושות זאת במקומן, במקרה שלנו מדובר בתמונות סופר צבעוניות ומזמינות, אז נשמח שתצטרפו אלינו, אל מסע בארץ הפלאות...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפנטזיה כזו פשוט לא מתחשק להתעורר! מזל שעוד מצפה לנו חלק המשך...

 

קרדיטים

 

עיצוב: יעלי חסון, הכלה

צילום: LUZ

טבעות: הידרה

 

 

 

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: