את הכי יפה כשנוח לך: הפקה מדברית

11.05.16

 

בארצנו הקטנטונת יש הרבה דברים מיוחדים ואחד מהם הוא המדבר היפה שהתברכנו בו. נכון שנופים צחיחים הם תמיד יפים, אבל באביב יפה בדרום במיוחד; השמיים המעוננים נותנים אווירה קצת אחרת ופה ושם ישנה צמחייה ואפילו פריחה שמוסיפה קסם. יש משהו בנופים הבראשתיים ובדממה המדברית שתמיד טוען לנו את המצברים ונותן לנו ים של השראה ולכן כל כך אהבנו את ההפקה הזו של TOORA.

 

שמלת כלה

 

שמלות הכלה בהפקה הזו מתאפיינות בסגנון בוהמייני וכוללות גם לא מעט אלמנטים אתניים, שמשתלבים בצורה הרמונית עם הרקע שנבחר לצילומים. השמלות תפורות מבדי כותנה טבעיים ומשוחררים, מה שמאפשר ללובשות אותן להביא לידי ביטוי את העצמי האותנטי שלהן.

 

tשמלת כלה

 

toora gallery 7

 

שמלת כלה

 

toora gallery 11

 

גם בגזרת האיפור והשיער מותר לקחת חופש ולכן האיפור מאוד טבעי ועדין. השיער פזור ומשוחרר, וכשלא - על אף שהוא אסוף - לא נראה עשוי מדי. הצמות שמתווספות לתסרוקת מהוות מעין אקססורי בפני עצמן: יפות, מדויקות ועדינות.

 

שמלת כלה

 

את המראה משלים תכשוט שמשחק בין פריטים עדינים לפיסים אתניים ובעלי נוכחות, שמחמיאים לשמלות ולמוטיבים המשולבים בהן - מבלי לגזול מהן את מירב תשומת הלב.

 

toora gallery 13

 

שמלת כלה

 

תפירת הקרושה הידנית יוצרת מקטעים בשמלות שנראים כמו תכשיטי כותנה; אנחנו אוהבות מאוד את משחקי השקיפות בשמלות, והשימוש בדוגמאות שמובלטות על רקע העור החשוף. כתפיות הספגטי והבדים המשוחררים מושלמות לאקלים המהביל שלנו ואנחנו לגמרי יכולות לדמיין את עצמנו רוקדות ומשתוללות איתם לילה שלם.

 

שמלת כלה

 

כשאנחנו חושבות על בוהו, אנחנו אוטומטית חושבות על נוף פראי. לכן הבחירה בחוות בודדים ובה אוהלי טיפי היא בחירה מדויקת בעינינו, המביעה באופן נוסף את רוח הקולקציה: טבעית, יפה, עדינה ומשוחררת.

 

שמלת כלה

 

כשהנוף מדבר בעד עצמו, כל שצריך הוא משבי רוח נעימים ועבודה נכונה עם האור הטבעי על מנת לנפק תמונות מושלמות. חיות המשק שגרות בחווה משתלבות בלי מאמץ בצילומים ומשלימות עוד חלק בסיפור.

 

toora gallery 17

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

אחד החלקים המפלאים בארץ, שעושה לנו ממש טוב על הלב הוא הדרום. מבחינתנו מדובר באוצר טבעי ונגיש שחבל לא לנצל במשך כל עונות השנה. בין אם אתן מגיעות לשם במסגרת צילומי יום החתונה שלכן ובין אם יצאתם לוויקנד רומנטי - אין לנו כל ספק שהשקט והמרחבים עושים רק טוב.

 

שמלת כלה

 

קרדיטים
שמלות: TOORA
שיער ואיפור: עדי רודיק
צילום: We are Red
תכשיטים: איה בן יעקב, ג'יפסי קווין
דוגמנית: אנסטסיה ל-Hh מודלס
לוקיישן: חוות זית המדבר

 

מאת:כלות אורבניות