אתר שכולו רק טוב: Pree Bru'lei

04.05.13

 

בכדי להיות מאושרות, אבל באמת מאושרות, תנו לנו רק כמה שעות טובות של שיטוט ברחבי האינטרנט ומציאת אוצרות. 

 

הדברים שמסתתרים שם, החיפוש אחריהם וכמובן גם שלב האיתור, בעיננו - הם תמצית קטנה ומרוכזת של אושר, כזאת שגורמת לנו להרגיש כאילו אנחנו על גג העולם. לא יותר ולא פחות.

 

 

 

 

באחד המסעות האחרונים שלנו נתקלנו בחנות אונליין מהפנטת בשם Pree Bru'lei, אותה אנו מגדירות בקלות רבה כ"אתר שכולו רק טוב". מדוע? הסיבה לכך פשוטה מאוד.

 

 

 

מדובר בחנות הגדושה בתכשיטים ובאקססוריז מהפנטים ביופיים, שגרמו לעיניים שלנו לרוץ ימינה ושמאלה, מעלה וגם מטה, או בקיצור לרצות ולטעום מהם רק עוד ועוד ועוד…

 

 

 

החנות עצמה מלקטת מקבץ איכותי של מעצבים, אשר יצירתם מאופיינת בשפה עיצובית קרובה זו לזו, כזאת המשלבת קלאסיות מן הצד אחד ואדג'יות מן הצד השני. לכן, בקלות רבה אנו יכולות לדמיין אותך, כלה אורבנית, כמו גם את אימך, אחיותייך וכמובן חברותייך הטובות עונדות את התכשיטים הייחודיים, הצבעוניים והמרגשים הללו, שאת נוכחותם כמעט ואי אפשר לפספס.

 

 

 

 

אז נכון שעל מנת לענוד תכשיטים מן הסוג הזה (שבהגדרתם המדוייקת עונים לשם "Statement Jewelty"), צריך להקפיד על שאר האלמנטים בהופעה תוך שמירה על מינונים מתאימים והתאמה מושלמת לקו המחשוף של השמלה - אך אנו בהחלט סבורות כי תכשיט שכזה הוא בדיוק האלמנט הדרוש להפוך את הלוק הכלתי לאופנתי ומעודכן. ועוד לא הגענו לחלק הטוב ביותר בכל העניין הזה… כי את התכשיט הזה (בניגוד ללא מעט תכשיטים אחרים) תענדי גם אחרי החתונה. באחריות.

 

 

 

 

 

מתחשק לכן לראות עוד? אנו מציעות לכן בחום לעקוב אחר הבלוג, האינסטגרם ועמוד הפייסבוק של המותג הנפלא הזה שלא מפסיק להתעדכן ולו לרגע קטן אחד.

 

צילום: Pree Bru'leiֿ

 

מאחלות לכן שיטוטים נעימים והמשך שבת נפלאה,

טל והדר

מאת:כלות אורבניות