אריזה בהפתעה

03.02.15

את קהילת המפרסמים שלנו אנו בוחרות לפי כמה קריטריונים חשובים: עבודות יפות, כימיה טובה עם בני הזוג וסגנון אישי - כל אלו משפיעים על בחירתנו וגורמים לנו להתאהב, פשוט כך, בעבודותיהם של אנשי המקצוע הנהדרים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מה"פינצטה" שלנו. אך יש סממן נוסף שמלבה את האהבה הזו בכל פעם מחדש: תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, אלו שעושים לבסוף את תחושת הוואו הזו אשר גורמת לזוגות לדעת שהם פשוט בחרו נכון - בדיוק כפי שבחרו זה בזו.

 

אחת התופעות להן שמחנו להתוודע הייתה תופעת האריזות היפות. מעבר לכך שהצלמים מגישים לזוגות שלהם את החומרים הכי איכותיים באהבה רבה, הם גם עוטפים אותם במארז חגיגי, כזה שכיף לקבל וכיף עוד יותר לפתוח - ממש כמו מתנה ובפנים כבר ממתינה להן המזכרת המושלמת מיום האירוע. אפקט הוואו, כבר אמרנו? אז החלטנו לדגום כמה וכמה אריזות כאלה כדי לחוות יחדיו את רגע ההתרגשות המלווה את פתיחתן...

 

האריזה של VELO

 

 

 

 

 

 

את האריזות לזוגות שלו, מגיש רביד שוחט מ-VELO באמצעות קופסא ממותגת, מעשה ידיה של הדר רוזנפלד המוכשרת ובתוכה מתחבא גם דיסק און קי ועליו הסרט של החתונה. רביד מספר שהגשת הסרט בצורה כזו, מגבירה את תחושת הציפייה של הזוגות, ממש כמו ציפייה למתנה מיוחדת... אנו לחלוטין מסכימות!

 

האריזה של גמבא

 

 

 

 

ליאת וחיים כבר התארחו אצלנו באתר, אז כיף לדעת שציפתה להם הפתעה כל כך יפה שהאריכה עוד יותר את כל הכיף מהאירוע: הפעם מדובר באריזת עץ מהודרת ובתוכה דיסק און קי תואם - תענוג!

 

האריזה של דימה וזינוביץ'

 

 

 

 

 

 

Live.Love.Laugh הוא המוטו שמלווה את דימה וזינוביץ' בתיעוד האירוע, כך שזה לא מפתיע שהוא גם מקשט את האריזה שמוגשת לזוגות שלו, באמצעות תיק קנבס חגיגי.

 

האריזה של נועה מגר

 

 

 

 

 

במארז אותו מכינה נועה מגר יחד עם המעצבת אודין, מצפה הפתעה מיוחדת המיועדת לזוגות האהובים שלה: רצף תמונות פולרואיד נבחרות מהאירוע, חוט רפיה ואטבים קטנים שמהם ניתן להכין קישוט קיר לתפארת, סופר מרגש!

 

המארז של איגור לובנסקי

 

 

 

 

עם חותמת, מספריים ושולחן מלא בהשראה, יושב איגור לובנסקי ומכין לזוגות שלו מארז מלא בתשומת לב לכל הדיטיילים הקטנים, בדיוק כפי שאנו אוהבות.

 

✮✮✮

 

כיף לגלות מגמות מיוחדות גם בכל הנוגע לאריזות של הצילומים וכמובן שאנו נמשיך לדווח על כך גם בהמשך!

 

 

 

 

מאת:כלות אורבניות