אריזה בהפתעה - חלק שני

01.06.15

היכולת של הצלם לשים לב לפרטים הקטנים היא שהופכת אותו לאיש מקצוע שכלות אוהבות. הוא זה שיודע ללכוד את הרגע הנכון במאית השניה שבה הוא מתרחש, הוא זה שיודע לשים לב לכל הפרטים בהם השקיעה הכלה בהופעתה, מהאקססורי לשיער ועד לקצות האצבעות.

 

בפינצטה שלנו נמצאים צלמים מוכשרים, יצירתיים וחברותיים, אשר הסגנון האישי שלהם, הצבעוניות שמאפיינת את עבודותיהם והיכולת לשים לב לפרטים הקטנים, היא שהופכת אותם למי שהם.

 

ההקפדה הזו מלווה את הצלמים שלנו גם לאחר שיום האירוע מסתיים, שהרי אין מה לעשות - זה עניין של אופי. את התמונות המודפסות הם מלקטים ומגישים עבור הזוגות שלהם באותו אופן אסתטי שמלווה אותם גם במהלך יום הצילום.

 

צורת ההגשה הזו היא יותר מתשומת לב לפרט כזה או אחר, זו היכולת להגיש לזוגות את החלום שלהם, מתועד ומצולם. זו חוויה שיש מאחוריה המון רגשות, ציפיות ומחשבה - והצלמים שלנו בהחלט מודעים לכך ולכן הם בוחרים להמתיק גם את השלב הזה. מוכנות? אנו מתרגשות לקראת גילוי האריזות ממש כמו הכלות שלנו...

 

האריזות של LUZ

 

כש-LUZ עבדו על צורת ההגשה של התמונות, הם חשבו על הבית של הזוגות האורבניים שלנו וכיצד מארז כזה יכול להשתלב כמו אקססורי לכל דבר, כזה שינוח על שולחן הקפה ויעורר חשק לדפדף בו, להעלות זכרונות, להתעכב על כל תמונה. כל קופסה עשויה עבודת יד מעץ אלון מלא, כך שלא ניתן למצוא שתיים זהות אחת לשניה בדיוק. התמונות עצמן מוגשות על גבי דיסק USB בצורת אטב והפרזנטציה כולה פשוט עושה חשק להציג אותה בגאווה, כפי שהזוגות של LUZ בוודאי גם עושים.

 

 

 

 

 

האריזות של Gil & Ron

 

אלבומים מעוצבים, תמונות נבחרות עם מסגרת, שקיות קראפט ו-וואשי טייפ מתוק כסיומת. המארז של צמד הצלמים Gil & Ron מכיל בתוכו שפע פריטי מיתוג שכולם מדברים באותה שפה ופשוט עושים לכלות שלנו נעים והכלות עצמן? כבר ראינו לא פעם ולא פעמיים כיצד הן משתפות בהתרגשות בתוצרים בקבוצה הסודית וגורפות שפע של מחמאות משאר חברות הקבוצה כתגובה לפרזנטציה היפה.

 

כמובן שהשוס כאן הוא דיסק ה-USB שנראה כמו ענף קטן ומשתלב באופן מושלם עם אווירת הקראפט של המארז כולו.

 

מעצבת: הדר רוזנפלד

 

 

 

 

 

והנה הדגמה של האופן שבו זה קורה בלייב-

 

 

האריזות של We are RED

 

במארז של We are RED יש משהו מאוד נקי, אפילו קצת מינימליסטי ואנו בהחלט מתחברות לסגנון. בתוך קופסה מהודרת, עטופה בסרט בגוונים טבעיים ובתווית הנושאת את הלוגו של הצלמים, שוכנים זה לצד זה דיסק ה-USB של האירוע לצד כמה תמונות נבחרות עם מסגרת יפה. מדובר במארז שמבקש להעניק את הספוטלייט הרצוי לתמונות המודפסות, אשר בוודאי מעוררות התרגשות גדולה בקרב הזוג שקיבל אותן כעת לראשונה ולכן הפרזנטציה מצליחה להעביר את הרגשות בצורה מאוד מדויקת ונכונה גם עבור הסגנון של RED.

 

 

 

 

 

 

 

 ✮✮✮

 

גם הפעם שמחנו לגלות כיצד הצלמים האהובים שלנו מתקשרים עם הכלות שלהם, בניואנסים הקטנים, בתשומת הלב לפרטים הקטנים, בעיצוב המוקפד - תענוג!

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: