ארבע תסרוקות להשראה חורפית

13.01.13

 

אם תיתקלנה בשם 'גיא שמואל', אתן חייבות לדעת שלבחור הזה אין רגע דל. מדובר במעצב שיער צעיר ומוכשר להפליא שאוהב להקיף את עצמו בעשייה, עשייה ולסיום - עוד קצת עשייה.

 

 

גיא, שנמצא כבר כמה שנים טובות בעולם האופנה והכלות, מפגין יכולות מרשימות בכל הקשור לשיער. הוא מבין שיער וחי אותו 24/7 (תורידו מזה את הלילות, שבהן בכל זאת מומלץ ואף רצוי לישון מעט), כשתמיד בראשו המחשבה על התוצאה הסופית.

 

כששוחחנו עם גיא, הוא הסביר לנו כי שיער הוא בהחלט לא עניין של מה בכך. צריך לאפיין אותו ולהעניק לו את הבסיס המתאים ואז, אז השמיים הם באמת הגבול לכל תסרוקת בה יחפוץ ליבכן. ובכדי שתוכלו להתרשם ממעשה ידיו, אנו משתפות אתכן בהפקת ביוטי מנצנצת בה הוא ניצח כמובן על השיער. ההפקה עצמה נותנת קריצה לעולם השיער של הכלות, אך עושה זאת הפעם מבלי שהדוגמנית תתהדר בשמלה לבנה. וכן, מסתבר שזה אפשרי.

 

 

 

 

ביקשנו מגיא לאפיין את כל אחד ואחד מן המראות בהפקה ואנו שמחות לשתף אתכן בהסברים קצרים שעומדים מאחורי התמונות היפות.

 

כפי שכבר ציינו מקודם, בשביל להתחיל ולעבוד עם השיער יש לעשות לו הכנה מתאימה. רוב המראות שתראו כאן היום החלו בבסיס בייביליס או רולים. התסרוקת הבאה פונה לבנות שאוהבות לראות את שיערן פזור, אך רוצות להוסיף למראה טאץ' עשוי מעט. השיער נלקח אל הצד, הורם בחלקו העליון ונמשך אל קידמת הכתף בשביל עדין ורך.

 

 

וכיצד אפשר לדבר על תסרוקות מבלי לדבר על תסרוקת המשלבת צמות? הפעם בחר גיא לשלב את הצמות בקדמת הפנים וכן בצידן, עם איסוף הדוק שהולך לאחור, ומעט קצוות שיער משני צידי הפנים.

 

 

מן האסוף ההדוק אל תסרוקת מלאה בדרמה. החלק העליון של השיער מוברש מעט, מוגבה ומשוך לאחור כשחלקיו האחרים של השיער פונים אל החוץ ומקבלים את כל הנפח שרק אפשר להעניק להם.

 

 

כעת, הגיע גם זמנן של הכלות שמחפשות אחר מראה פיפטיזי לשיערן. מדובר בתסרוקת קצרה וקלילה, הנותנת מענה מדליק ביותר לשיער קצר. סוד הצלחתה טמון בין היתר בגודלם המדוייק של הרולים ובמיקומו של השביל בשיער.

 

 

רוצות לספר לנו עם איזו מבין התסרוקות הבאות אתן רואות את עצמיכן ביום החתונה? קדימה, שתפו והתלבטו... ביחד איתנו, אנחנו נשמח לנסות ולעזור.

 

♥♥♥

 

 

*הפוסט נכתב במסגרת שיתוף פעולה תכני-מסחרי.

**עבודות נוספות של מעצב השיער גיא שמואל, ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק שלו.

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)