אצבעות הקסם של דיטה

21.08.11

 

‎אם עדיין לא נתקלתן בשם "דיטה דיזיין", כנראה שהגיע הזמן להכיר. מדובר בסטודיו לעיצוב גרפי שחרט על דגלו את סמל הייחודיות, הסטייל והטעם הטוב. באיטלקית, השם "דיטה" משמעותו "אצבעות". כן, כן. ומדוע נקרא כך הסטודיו? אז ככה, כל ההזמנות כולן נעשות בעבודת יד תוך שימוש תמידי באצבעות. אז תודו שלסטודיו כמו זה לא יכל היה להימצא שם הולם יותר.

 

 

תחילת דרכו של הסטודיו והעיסוק בתחום הגרפיקה היו מקריים לחלוטין. זוג חברים פנה אל בעלי הסטודיו בבקשה לעצב עבורם את הזמנת החתונה, והשאר כבר היסטוריה ידועה.

 

 

חלל הסטודיו מזמין, צעיר וכייפי, מה שגורם ללקוחות שמגיעים להישאר שעות ארוכות ולהרגיש הכי בבית שרק אפשר. הם מתקבלים בברכה ונהנים מחוויה מיוחדת במינה.

 

 

תהליך העבודה מול כל אחד ואחד מן הלקוחות אינדיווידואלי לגמרי, כאילו הותאם כמו כפפה ליד. הרצון העיקרי שמלווה את הדרך כולה היא הבנת הלקוח, הקונספט של האירוע, הרצון לשדר אווירה מסויימת, הצבעוניות האהובה, התקציב המבוקש ועוד. הזוג עצמו מהווה את מקור ההשראה הטוב ביותר שאפשר לבקש, כשבסופו של דבר, ניתן למצוא בכל הזמנה אמירה אישית שמייצגת ומאפיינת את אלו העומדים מאחוריה.

 

 

הקסם של "דיטה" היא היכולת להיות הרבה מעבר לסתם פיסת נייר. ההזמנות מודפסות עפ"י השיטה הישנה (ולא בדפוס דיגיטלי), מה שתורם למוצר המוגמר להיות איכותי ובעל צבעים חדים ואחידים. התוצאה הסופית אסתטית ויוצרת עיצוב מנצח שגורף אינספור מחמאות כבר מרגע חלוקת ההזמנות לאורחים.

 

צילום: אלה אוזן

 

בדיטה מאמינים בלב שלם שהפרומו לאירוע מתחיל כבר בשלב הזה, עם הזמנה שמהווה את כרטיס הביקור להמשך. ולנו, לנו רק נותר להסכים עם האמירה ולהמליץ לכן בחום לשטוף את העיניים עם ההזמנות הבאמת נפלאות.

 

 

* הפוסט נכתב בשיתוף פעולה תוכני מסחרי בין כלות אורבניות לדיטה דיזיין.

ניתן ליצור קשר עם הסטודיו בטלפון: 03-5273000

מאת:כלות אורבניות