אצא לי אל היער

25.06.13

 

כששני אדריכלים מחליטים להתחתן, משמעות הדבר - סיבובים נרחבים ברחבי הארץ למציאת המקום האולטימטיבי. כך בדיוק החל שלב התכנונים והאירגונים לקראת חתונתה של אחת מאיתנו, אי שם לפני כ-4 שנים (4 שנים?!? כן, כן. לא להאמין!).

 

צילום: לירון ברייר

 

צילום: לירון ברייר

 

מסתבר שלמרות היצע הלוקיישנים הרב בארצינו, לא פשוט למצוא את המקום האחד הזה (וביננו, באמת שצריך רק אחד - האחד שלכם), שאינו עוטה על עצמו תחפושות משונות ונראה טוב, אבל ממש טוב בדיוק כפי שהוא.

 

צילום: עדי כהן צדק

 

צילום: עדי כהן צדק

 

אז נסיעות מרובות ברחבי הארץ ודאי שהיו, אך בסוף זה קרה. שביל אחד קטן, מואר בנרות משני צידיו, הוליך אותנו באחד מערבי החיפושים הללו אל פתחו של "ביער" - גן אירועים חלומי המנוהל על-ידי משפחה אחת וממוקם בלב ליבו של פארק השרון.

 

צילום: לירון ברייר

 

צילום: לירון ברייר

 

כפי שאתן יכולות לדמיין לעצמיכן, פארק השרון, הינו שמורת טבע ירוקה מאין כמותה, פנינה אמיתית, ובמרכזה - כאילו היה שם מאז ומתמיד, נמצא "ביער". המקום עצמו תוכנן ועוצב על-ידי האדריכלית אורלי שרם, בוגרת ביה"ס הנחשב לאדריכלות ה-AA בלונדון, ומראה לכולנו כי בחירה בבעלי מקצוע טובים והקדשת תשומת לב לכל (כן, לכל!), כבר אל מן ההתחלה - מעניקה תוצאה מנצחת, כזאת שלא מפסיקה להוכיח את עצמה גם במבחן הזמן. וכיצד אנו מכנות זאת? קלאסיקה במיטבה.

 

צילום: עדי כהן צדק

 

צילום: עדי כהן צדק

 

מכיוון שלא בכל יום יוצא לנו לצלול עמוק עמוק, אל הפרטים הקטנים והמוקפדים שמאחורי החוויה הגדולה - החלטנו שדווקא הם, הם אלו שאנו משתוקקות כל-כך להביא הפעם אל קידמת הבמה: הריצוף, השילוט, הריהוט, הפירזול וכמובן גם הטבע המוקפד, כאילו כל פרח וכל עלה מתייצבים למסדר של בוקר ויודעים תמיד להימצא בדיוק במקום הנכון.

 

צילום: לירון ברייר

 

צילום: לירון ברייר

 

ומן הפרט אל הכלל, כי חייבים לראות גם את התמונה המלאה. הגן המקיף את המבנה והמבנה עצמו, על גג הרעפים האדום שלו וחלונות הזכוכית רחבי הידיים, תוכננו שניהם כאלמנטים המשלימים זה את זה. סיפור החוץ נמשך אל הפנים ולהיפך, ושניהם גם יחד מהווים את ההמשך הטבעי ביותר שיכולנו לדמיין ליער המקיף אותם. 

 

צילום: עדי כהן צדק

 

צילום: עדי כהן צדק

 

כמובן שבמהלך השנים בהן הבלוג שלנו באוויר, יצא לנו לארח לא מעט חתונות שנערכו ב"ביער", ובכל פעם נהננו לעשות זאת מחדש. ככה זה כשמדובר בלוקיישן משובח שמעניק את האפשרות ליצור חוויות חד-פעמיות ובלתי נשכחות בסגנונות שונים ומגוונים כל כך, בדיוק מהסוג שהכלות האורבניות שלנו מחפשות ומחפשות.

 

צילום: לירון ברייר

 

צילום: לירון ברייר

 

כיף גדול לדעת שאי שם, אם מחפשים היטב, מסתתרים להם המקומות הללו שמשלבים גם יחד תשוקה, יצירתיות, חדשנות ואהבה. הרבה אהבה למקום, לאנשים ולאירועים הכי משמחים בחייהם. וכעת, מה שהכי מתחשק לנו בעולם זה להצטייד בספר טוב, למצוא את הפינה שלנו ב"ביער" ופשוט לרבוץ על הדשא ליד שיח פורח וריחני. זהו, נראה לנו שאנחנו הולכות על זה!

 

*הפוסט נכתב במסגרת שיתוף פעולה תכני-מסחרי.

**תמונות ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר או בעמוד הפייסבוק של "ביער".

מאת:כלות אורבניות
תגיות: