אפקט הניצנוץ

08.07.13

 

את היום הזה החלטנו להאיר לכן באמצעות נצנוצים משמחים, והם תמיד משמחים! וכשאנו מדברות על נצנוצים אנו מתכוונות לפלטת גוונים זהובה או כסופה, בשילוב עם גליטרים ותאורה נכונה, שיהפכו כל אירוע לחגיגה בלתי נשכחת. מבחינתנו, הגוונים הללו מצליחים להעניק באופן מיידי ערימות של גלאם, כאלה אשר אינן משתוות לאף גוון אחר. וכעת, אנו מקוות שהינכן מוכנות למנה מרוכזת מכל הטוב הזה, כי הנה היא מגיעה!

 

צילום: Our Labor of Love by Heidi

 

צילום: Isabelle Selby Photography

 

אירוע מן הסוג עליו אנו מדברות יתחיל תמיד בלוק של האחת והיחידה, הכלה האורבנית, ולכן הדרך הטובה ביותר לשלב אלמנטים שכאלה היא כמובן בגיזרת השמלה והאקססוריז.

 

צילום: The Mullers

 

צילום: Tobiah Tayo

 

גם אם השמלה עצמה נקייה מאלמנטים מן הסוג הזה, תמיד ניתן יהיה להוסיף אותם באמצעות חגורה, מסרקייה או כמובן הפריט המנצח: נעליים גליטריות. בשלב הזה, אל לכן לשכוח שאפילו הפרטים הקטנים ביותר יכולים ליצור טוטאל לוק גלאמי, כמו לדוגמא שימוש בצלליות מטאליות, זר פרחים שבסיסו נעטף בבד הנכון ואפילו לק בגוון תואם (זוכרות את הפוסט הזה שלנו?)… כל אלה בהחלט יעזרו לכן במשימה.

 

צילום: Steve Steinhardt Photography

 

צילום: Steve Steinhardt Photography

 

אלמנטים מנצנצים נוספים יכולים להשתלב באירוע כמעט מכל זווית ובכל היבט אפשרי, החל מהזמנות ועד לעיצוב המקום. אז מה יש לנו בראש? ים של דברים החל משרשראות נייר מנצנצות, אותיות גדולות המייצגות את ראשי התיבות של הזוג (בעברית, כמובן שבעברית!) ואפילו כדורי דיסקו כסופים שנתלים להם מעל לרחבת הריקודים. וכן, שוב הדיסקו כאן!

 

צילום: Annie McElwain Photography

 

צילום: Craig & Eva Sanders

 

ובעודינו מדברות על ניצנוצים, איננו מפסיקות להיזכר באלמנטים נוספים שיעניקו מייד את הטאץ' האחר הזה, ובראש הרשימה שלנו עומדים אלמנטי תאורה מסוגים שונים: זיקוקים שיחזיקו האורחים בידיהם, גרלנדות של נורות אשר ייצרו תחושה של לילה זוהר ומלא כוכבים וכמובן נרות. הרבה, הרבה נרות. 

 

צילום: Ciara Richardson

 

צילום - למעלה: Steve Steinhardt Photography, למטה: Taylor Lord Photography

 

גם הפעם, אין לנו ספק כי הפרטים הקטנים הם אלה שיכולים להכתיב את הטון המנצנץ לאירוע כולו. רססו צנצנות שונות בספריי זהוב או כסוף ומלאו אותן בפרחים, ביחרו במפות תואמות, במערכת כלים נכונה ואפילו בפרחים מנצנצים, בדיוק כפי שהראנו לכן בפוסט ה-DIY הזה שעלה בבלוג לפני מספר חודשים. כמו תמיד, ההמלצה שלנו היא לבחור בקו עיצובי ברור ולשלב את האלמנטים בצורה עדינה. ככל שתקפידו על נגיעות קטנות ומרומזות יותר - הסיפור השלם יהיה אלגנטי ומרשים.

 

צילום: Ciara Richardson

 

צילום: Annie McElwain Photography

 

ואם לא מתחשק לכן לצמצם את הבחירה לכדי זהוב או כסוף בלבד, אתן תמיד מוזמנות לשלב איתם יחדיו גוונים נוספים. היו בטוחות שהשניים הללו יכולים להציע לצבעים רבים לערוך איתם דואט נפלא.

 

צילום: Our Labor of Love by Heidi

 

צילום: Isabelle Selby Photography

 

לעת עתה אתן מוזמנות לגלות לנו היכן אתן, כלות יקרות שלנו, תוסיפו את הניצנוצים הפרטיים שלכן ביום החתונה. היו בטוחות שאנחנו משתוקקות כבר לשמוע על כך ולדמיין!

 

The images are taken from: Style Me Pretty, 100 Layer CakeRuffled, Love My Dress

מאת:כלות אורבניות