אפילוג: סרטון החתונה של נורית ודודי

26.06.14

 

ישנם סרטונים הגורמים לנו להרגיש כאילו אנו מכירות את הזוג המככב בהם ממש מקרוב, עד שאנו מרגישות כאילו אנו משחזרות ביחד איתם את רגעי החתונה. לרוב מדובר בסרטונים המלקטים לתוכם אוסף של הרגעים הטובים ביותר שהיו לאורכו של האירוע, או כפי שרגילים לקרוא להם - ״ההיילייטס״. 

 

כשנתקלנו לאחרונה בסרטון של נורית ודודי, מבית היוצר של ״גלעד ומזל צלמים״, הרגשנו כי הפעם היוצרות התהפכו לחלוטין ובמקום שיוגשנו לנו טעימות מכל שלב ושלב באירוע, יש כאן שינוי בסדר הכרונולוגי ואנו מתחילות דווקא מן הסוף, האפילוג של חתונתם.

 

 

עם שיר ישראלי ישן ומתקתק שמנתגנן ברקע (״ימים לבנים״ של שלמה יידוב) והבחירה בפריימים בשחור-לבן, אנו פוגשות את בני הזוג בנקודה שבה הם מושלכים היישר לתוך הבריכה ואז מתחילה לה ה-מסיבה.

 

צילום סטילס, וידאו ועריכה: גלעד ומזל צלמים

 

השילוב בין העריכה הנוסטלגית לבין החלק הכי תזזיתי בחתונה, יצרו תחושה כאילו מדובר באירוע כלשהו שנחגג בין כתלי הקיבוץ של ארץ ישראל הישנה והטובה, והבחירה להציג בפנינו דווקא את החלק הסוגר של האירוע, גרמה לנו להרגיש כאילו גם אנחנו שם… ביחד איתם.

 

בנוסף לכך, היא גם העבירה בצורה המדוייקת ביותר את האווירה שריחפה באוויר, חתונת קיץ של שני אנשים מקסימים אותם אנו פוגשות כאן לראשונה.

 

 

החתונה של נורית ודודי אמנם הגיעה לסיומה: השולחנות נוקו, הכסאות נערמו, האורחים התפזרו, אך בני הזוג שלנו עוד עמוק, עמוק בליבנו… נאחל לנו וגם לכן סופ״ש קיצי ומהמם!

 

מאת:כלות אורבניות