אסנת ותומר, 14.2.13

01.05.13

 

מבול הזוגות מעוררי ההשתהות בקטגורית ה"חתונות אורבניות" שלנו אינו מפסיק ולו לרגע קטן אחד. מזוג אורבני הורס אחד לזוג אורבני הורס אחר, ולנו - לנו רק נותר לשתף אתכן במראות הנפלאים הללו שממלאים אותנו באושר כה רב.

 

 

 

 

 

אסנת ותומר, הזוג שאנו מארחות כאן היום, הוא זוג תל-אביבי שגר לו בנחת בשכונת כרם התימנים בעיר. תומר, החתן האורבני, עוסק במסעדנות ואילו אסנת מעצבת גרפית בהשכלתה. השנים חובקים בין ידיהם כלב העונה לשם "ברלד" וחתולה שאין לה שם. כן, כן, באמת שאין לה שם.

 

 

 

 

 

ההיכרות בין השניים התרחשה לפני למעלה משנתיים, באמצעות חברה משותפת, ולאחר שלושה חודשים של יחד עברו הם לגור תחת קורת גג אחת. משם זה כבר היה ממש פשוט, שכן כעבור חצי שנה התארסו וחמישה חודשים מיום ההצעה כבר עמדו הם מתחת לחופה.

 

 

 

 

 

ומתי בחר תומר להציע נישואין לבת זוגתו היקרה? ביום הולדתו, עם מכתב שהקדיש לה. אסנת אמנם סיימה לקרוא את המכתב, אך עד למילה האחרונה שכתב שם לא הצליחה היא להבין כי זוהי דרכו של תומר לשאול את "שאלת השאלות" לה ציפתה. לשם כך, כרע הוא ברך והסביר לה בדיוק מה היא קראה.

 

 

 

כעת, לשלב הבא. מכיוון שמדובר כאן בכלה סופר-אופנתית, אחד הדברים שהנחו אותה במהלך בחירותיה האופנתיות לחתונה היה הרצון העז לשמור על הזהות שלה גם בתור כלה. בתחילה חשבה היא להתחתן בשמלה שחורה, אך לאור לא מעט התנגדויות הרעיון נגנז, לא לפני ששמלת ערב שאהבה עברה הסבה ועוצבה בלבן. את שיערה צבעה בצבע ג'ינג'י וידעה כי היא אינה מעוניינת בתסרוקת. במקום זה, היא מצאה אקססורי שיער מושלם שפשוט עיטר את שיערה.

 

 

 

 

תומר ידע גם הוא ששום תחפושת חתן אינה באה בחשבון! הוא השתוקק להתחתן בג'ינס וצירף אליו ג'קט שחור, עניבת פפיון שחורה ונעליים מדליקות שהעניקו עוד טויסט קטן להופעה. וביחד - ביחד הם נראו נפלא, והתמונות המרהיבות מעידות על כך.

 

 

 

 

 

תודה לכם אסנת ותומר על ההצצה הקטנה שהענקתן לנו ליום החתונה שלכם. היה לנו כל כך כיף איתכם ונשארנו עם הרבה טעם של עוד, מאירוע שהוא כל כולו אתם.

 

♦♦♦

 

מקום, קייטרינג ובר: הקומה הרביעית

שמלת כלה: ראשונה ושנייה - יוסף

נעלי כלה: ALDO, Repetto

איפור ושיער: מתן חליבה

אקססוריז: כובע לשיער - תמי בר לב

בגדי חתן: INN7

נעלי חתן: INN7

טבעות נישואין: חתן - Yaniv, כלה - ליאור שולק

צילום: מצטלמים

די ג'יי: ירין לידור

רב: הרב עמוס הלר

הזמנות: עיצוב - הכלה, דפוס - דפוס נחליאלי

 

מאת:כלות אורבניות