אנרגיות חיוביות

10.09.11

 

 

אם תשאלו אותנו מה לדעתנו הדבר הכי חשוב בבחירת מאפרת, נאמר לכן בפה מלא שזהו החיבור האישי ביניכן. פשוט כך. אחרי הכול, מדובר במישהי שתהיה קרובה אליכן ביום המרגש הזה ורצוי מאוד שתהיה זו מישהי שתשדר הרבה חום, אהבה ואנרגיות טובות ומרגיעות.

 

 

לכן, לא התפלאנו לשמוע שלמאפרת רויטל פרנקו יש בנוסף לשלל מוצרי האיפור המעולים והמברשות הנקיות מכל רבב גם תואר ראשון בפסיכולוגיה.

 

 

 

הידע המקצועי שלה באיפור כלות ובנות משפחותיהן, בתוספת הניסיון הרב, הובילו אותה ליצור עבור הכלות שלה חוויה מיוחדת ומרגשת שיוצאת מגבולות האיפור המוכרים.

 

 

אנו מתנצלות על העמימות, אבל מדובר בהפתעה מיוחדת שבאמת חבל לנו להרוס אותה עבור הכלות העתידיות של רויטל. האמת היא שבהתחלה היינו סקפטיות, הרי מה כבר אפשר לחדש בתחום כל כך ידוע ומוכר? אבל אז, הוזמנו ללוות כלה נרגשת ביום חתונתה וצפינו בשקט מן הצד... כיצד היא הופכת בידיה האמונות של רויטל אט אט לכלה יפיפייה ונינוחה.

 

 

צילום: כלות אורבניות

 

נראה לנו שהחיוכים של הכלות המקסימות של רויטל אומרים פשוט הכל...

 

ענבל, צילום: איה ואבי צלמים

 

נטע, צילום: ינאי רובחה

 

שמרית, צילום: novA isrAel

 

אז כפי שאתן יודעות, אנחנו תמיד אוהבות לחפש אחר חוויות קצת אחרות, כאלה שמשאירות הרבה טעם טוב. לכן, כשזה מגיע לתענוגות הללו שטומנים בחובם שעות של כיף, רוגע, נינוחות וכמובן תוצאות משובחות (כי איך אפשר בלי?!?) – אנו מתמלאות בצורך העצום הזה להפיץ את הבשורה מהר מהר! הרי מגיע לכלות האורבניות שלנו, לא?

 

* הפוסט נכתב בשיתוף פעולה תוכני מסחרי עם המאפרת רויטל פרנקו

מאת:כלות אורבניות