אני רץ!

25.08.12

 

חתנים אורבניים יקרים, הבה נכיר לרגע במציאות - אתם הרי לא באמת רגילים להתהלך כל היום בחליפה מחוייטת, בוודאי ובוודאי שלא לפזז בה. אז נכון, ביום האירוע עצמו אתם נדרשים להתעלות מעל ההרגלים שלכם כדי להפתיע בהופעה רשמית ואלגנטית ובכל זאת, לעיתים דווקא מחלקת ההנעלה תהווה עבוריכם מפלט לנוחות שאתם כה אוהבים.

 

כן כן, אנחנו מתכוונות לאותם סניקרס - המדים הרשמיים בחיי היומיום, שלובשים בגדי חג והופכים לנעליים הנבחרות גם ליום האירוע עצמו. ברור לנו שחלקן של הכלות האורבניות שלכן תתנגדנה לרעיון של שילוב מראה אלגנטי כל כך עם סניקרס, אבל אנחנו דווקא בעד לשמור על ראש פתוח ואפילו מחבבות את השילוב הספורט-אלגנטי הלא צפוי הזה.

 

צילום: מיכל רביבו

 

אז מה עושים עם זה?

אין ספק שנדרשת מידה לא מבוטלת של 'קוליות' כדי להצליח לשלב בין פריטים מנוגדים כל כך ולכן לא כל אחד יצליח במשימה. מי שהשילוב הזה תפור עליו, הוא זה שמתחזק באופן קבוע צבא מכובד של סניקרס בכל צבעי הקשת ולכן גם ביום האירוע עצמו הוא יידע לבחור את הזוג הכי לא צפוי ומדליק.

 

צילום: אפרת לובל

 

אז קודם כל, השילוב הזה לא מוכרח להיות מנוגד ודרמטי כל כך כפי שנדמה לכם. אם בוחרים לשלב את החליפה, שהיא לרוב ממילא שחורה או אפורה, עם סניקרס בצבע כהה, המראה שיתקבל עדיין יהיה הרמוני, רק עם טוויסט מיוחד.

 

צילום: מאמא צלמים

 

הקושי מתעורר רק כאשר בוחרים להעיז עם גוון אחר: אם הגוון הנבחר הוא גוון בוהק, רצוי לוודא שהוא מתכתב עם אחד האלמנטים של החליפה, כמו לדוגמא פרח הדש, החולצה או אפילו העניבה. כך, הסניקרס יוכלו לחתום את ההופעה ואפילו לחבר את כולה למקשה אחת, במקום להפריע לעין.

 

צילום: אורי שדה ושחר רובין

 

את הסניקרס אגב, ניתן לתאם לא רק עם החליפה עצמה אלא גם עם המלווים. אם למלווים יש אותו ראש כמוכם וגם הם שייכים לז'אנר חובבי הסניקרס, הרי זה יהיה אפילו מתבקש שגם הם יופיעו ביום האירוע בנעליים מתאימות, כדי ליצור חזית אחידה. ככה, לא רק שהשימוש בסניקרס יראה טבעי יותר, אלא יצור גם הווי מדליק ונונשלנטי.

 

צילום: אורי שדה ושחר רובין

 

ומה עם הכלה?

הסירו דאגה מליבכם - סניקרס לא יחייבו את הכלה לאמץ קוד לבוש דומה. למעשה, הכלה יכולה לדבוק בתלבושת המקורית שלה, גם אם זה אומר להיראות סופר אלגנטית. יחד עם זאת, אם גם הכלה תבחר בטוויסט מיוחד בהופעתה, כמו לדוגמא נעלי עקב בצבע עז, הרי שהשילוב יחד עם הסניקרס, לא רק יצור מראה מעניין לעין אלא גם הרבה תמונות פוטוגניות.

 

צילום: אסף ורועי צלמים

 

מיסרו לכלתכם, שכלה שרוצה ללכת על ההווי הספורטיבי עד הסוף, יכולה לאות סולידריות גם היא להחליף את נעלי הערב לסניקרס ולו לצורך כמה תמונות. מה שבטוח - לשניכם יהיה הרבה יותר נוח לנוכח הבחירות הללו. אפרופו סנכרון עם המלווים, את הסניקרס אפשר להתאים לא רק אליהם, אלא גם לגוונים השולטים בלוק של הכלה, כמו לדוגמה לזר שלה או כאמור לנעליים שלה, במידה ובחרה להעיז עם צבע לא קונבנציונלי.

 

צילום: בן פלחוב

 

לכל טעם ולכל רגל

ואם הליידיז שלכן חשבו לרגע שעולם נעלי העקב וההנעלה לנשים הוא עולם מורכב, הן בוודאי לא נחשפו לעולם הסניקרס, שמכיל הכול מהכול. ניתן למצוא כיום סניקרס בכל גזרה, דוגמא וגוון אפשרי, כך שכל אחד מכם יוכל למצוא את הזוג המושלם לרגליו.

 

 

צילום: עדי כהן צדק

 

תופעה נוספת שראינו בחו"ל ונשמח אם יאמצו גם בארץ היא הפיכת הסניקרס לאישיות יותר באמצעות רקמה עם תאריך האירוע ואפילו הטבעת איור של החתן והכלה על גבי צד הנעל. אם חשקה נפשיכם בכיתוב מותאים אישית, אין ספק שנעלי האולסטאר יהיו משטח אידיאלי לעבודה. כלות אמיצות שבחרו גם הן ללכת עד הסוף עם החתן האורבני שלהן ולאמץ את לוק האולסטאר, יכולות לעטר את הנעליים הפשוטות למראה בקריסטלים ונוצצים, וכך ליצור לוק ייחודי יותר. אז הציעו להן את זה! לכו תדעו, יש סיכוי סביר שהן אפילו יאהבו את הרעיון.

 

ומה אתם אומרים חתנים אורבניים שלנו, האם גם אתם אנשי סניקרס? מוזמנים להשמיע את קולכם, שנדע שאתם כאן!

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא