אניה ואורי, 4.5.12

21.07.12

 

הבטחנו לכן שאת בוקרו של יום שישי נפתח עם פוסט משובח על החתונה האורבנית של אניה ואורי, והנה הגיע הרגע. מבחינתנו, כשהסופ"ש נפתח עם כאלה מראות מלבבים, אין ספק שזה הולך להיות סופ"ש נפלא, למרות החום ולמרות הדביקות הרבה שבאוויר.

 

 

 

 

אניה ואורי חגגו זוגיות של 6 שנים לפני שהחליטו לעמוד מתחת לחופה. הם אמנם הכירו זו את זה עוד בתקופת ביה"ס היסודי והתיכון, אך הפעם הראשונה שבה מבטיהם נפגשו באמת היתה הרבה אחרי תקופת הצבא, זמן קצר לפני תחילת הלימודים.

 

 

 

 

אניה, מעצבת גרפית מוכשרת, ואורי, מהנדס מחשבים, חפצו בחתונה רגועה ואינטימית, ולכן גם בחרו להתחתן בצהרי יום שישי. ההכנות נערכו בדירתם הפרטית, ומשם המשיכו לשוק הפשפשים ביפו, לצילומים שלפני, מלווים ע"י קומץ חברים טובים, וכן באחותה של אניה ובאמה.

 

 

 

 

 

 

 

 

טקס החופה נערך ע"י רון, אחיו של החתן, והיה מרגש ומשפחתי. מיד לאחריו, עלה להופיע אורי החתן עם להקת "The Last Beat", כשהם שרים שלל קאוורים של שירי הביטלס היפים. אחד הרגעים הבלתי נשכחים, היה הרגע בו הקדיש אורי לאניה את השיר "Oh Darling‪!‬", שהשאיר גם את האורחים נפעמים ונרגשים. בעיננו, אחד הדברים הנפלאים באמת הוא לתבל את האירוע בכל אותן נגיעות אישיות! חישבו על זה ואנו מבטיחות לכן שלא תצטערו.

 

 

 

 

 

 

וכמו אחרי כל הופעה טובה, התחילה המסיבה שנמשכה ונמשכה ונמשכה...

 

 

 

 

 

חושבות שסיימנו? לא ולא! מכיוון שאנחנו כל כך אוהבות לפנק אתכן בדברים טובים, לא נסיים את הפוסט הזה מבלי לשתף אתכן בסרטון הסטופ-מושן המתוק שיצרו טלי ודבורה, הצלמות, לזוג שלנו:

 

 

מזל טוב לכם אניה ואורי המקסימים. היה תענוג אמיתי לארח אתכם בכלות אורבניות! ולכן כלות יקרות שלנו, נאחל שבת קרירה ונעימה עד כמה שאפשר לבקש!

 

★☆★

 

 

מאת:כלות אורבניות