אנוק וליעד, 10.5.13

28.07.13

 

טיולים ספונטניים ברחבי הארץ הם החלק החביב עלינו ביותר, בכל פעם שאנו מארחות כאן על גבי דפי הבלוג חתונה אורבנית. בזכות הזוגות המקסימים שלנו, אנו מטיילות ומטיילות ומטיילות… ולומדות להכיר את מדינתנו הקטנה לאורכה ולרוחבה, עוד ועוד. ולאן אנו לוקחות אתכן היום? למטע פקאנים קסום השוכן בין בנימינה לזכרון יעקב, היישר לחתונתם של אנוק וליעד שנערכה בלב ליבו של המטע.

 

 

 

 

אנוק היא אדריכלית במקצועה, בחורה עירונית וחובבת עיצוב מושבעת. הבחור שלצידה הוא ליעד, מהנדס ואיש הייטק, שחי את רוב חייו בעמק הירוק, הלא הוא עמק יזרעאל. לכן, כשהגיעה הצעת הנישואין כשנה וחצי לאחר היכרותם, היה ברור לשניים שהאירוע שלהם ייערך במקום פתוח וטבעי, ואין כמו מטע פקאנים המוקף בכרמים, בכדי לענות על הקריטריונים שהציבו השניים.

 

 

 

 

 

שלושה חודשים בלבד נדרשו לזוג שלנו לתכנן חתונה כהלכתה, ככה זה כשהאדריכלית מופקדת על הפן העיצובי ואילו המהנדס מופקד על הפן הטכני - הכול מסתדר בצורה הרמונית ושלמה.

 

 

 

 

 

נוסף לכך, לאורך כל תקופת ההכנות הם דאגו להקיף את עצמם בבעלי מקצוע שעזרו להם במימושו של חלום החתונה, כשמרגע לרגע החלום הזה שבתחילה נראה רחוק הפך לקרוב. כל-כך קרוב.

 

 

 

 

אהבנו במיוחד את השילוב הקיצי בין המפות לבין הפרחים הצהובים ועציצי התבלין הירוקים שפוזרו על השולחנות, מה שיצר תחושה של פיקניק מרענן בלב המטע. אהבנו אפילו יותר את המשחק בין כסאות הטורקיז לבין המפות הלבנות, לצד שולחנות עם מפות משובצות כשלצידם כסאות לבנים. כל פרט שכזה תרם מבחינתנו ליצירת אווירה משמחת, נעימה ונינוחה כיאה לאירוע מן הסוג הזה.

 

 

 

 

 

 

האירוע עצמו נערך בתחילתו של חודש מאי, באחד מימי השישי של החודש ולווה במזג אוויר מושלם, שאיפשר לאורחים שהגיעו ליהנות מן המקום ואפילו מן ההגעה אליו, בעודם חולפים על פני כרמים פסטורליים והרבה טבע ירוק מסביב.

 

 

 

 

 

ובתכנית האומנותית, שהייתה גדושה, כל אחד מן האורחים לקח חלק והשמחה היתה גדולה ורבה! ואת זה גם אתן יכולות לראות רק מצפייה בתמונות… וכמו בכל פעם, כיף גדול לראות עד כמה משמח יכול מאורע כזה להיות.

 

 

 

 

 

אנוק וליעד המתוקים, דעו כי האירוע שלכם עורר בנו חשק עז לצאת לפיקניק ספונטני בשדה ירוק… אך עד שזה יקרה - נודה לכם על שעזרתם לנו להתמלא באנרגיות מחודשות! מזל טוב גדול לכם!

 

✿✿✿

 

מקום האירוע: מטע פקאנים

קייטרינג: לימוזין ובוסתן לבונה

בר: ברבר

שמלת כלה: ירון ברכה בצלאל

נעלי כלה: רוני קנטור

איפור ושיער: אומאי שטרית

אקססוריז: סיכת שיער - ירון ברכה בצלאל

עיצוב: דרור גולן

בגדי חתן: מאסימו דוטי

נעלי חתן: קאמפר

טבעות נישואין: ראומה

צילום: רז רוגובסקי

די ג'יי: רביד יהושע - מוזיקה פלוס

הזמנות: עיצוב - אסתי גולדשטיין

רב: הרב ויצמן

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)