אנה ודודיק, 23.1.14

24.02.14

 

לפעמים, כשהכול מסתדר מעצמו, אין כמעט צורך במילים בכדי להבין שרוצים את אותם הדברים. כך בדיוק אנה ודודיק ידעו כי ברצונם להינשא זו לזה, כשהם קיבלו החלטה יחדיו, בצורה הכי אמיתית שרק אפשר - וכך גם ידענו אנחנו שנרצה לארח אותם כאן אצלינו, לאחר שאנה היקרה חלקה מקבץ תמונות מתוך האירוע בקבוצה הסודית שלנו בפייסבוק (שששש….), ועשתה לנו הרבה חשק לעוד!

 

רגע, רגע, אז איך הכול התחיל בעצם? אנה ודודיק הכירו בבר תל-אביבי לפני כשש שנים, כשהוא ניהל משמרת ואילו היא מילצרה. העיר הזאת הפכה לחלק משמעותי במערכת היחסים שלהם, שכן הם גרים בה ונהנים לטייל ברחובותיה ביחד עם יונתן, כלבם האהוב.

 

ההחלטה המשותפת להתחתן התרחשה במהלך טיוך בירושלים, בעת שבני זוג שוחחו ארוכות על עתידם, וכמובן שהבינו כי העתיד הזה משותף: מאותו הרגע החלו הם לתכנן את האירוע, כשהם מפוקסים על אותם הדברים, בדיוק כפי שקרה כשקיבלו את ההחלטה להינשא.

 

החלל שנבחר לארח את קרובי המשפחה והחברים, תאם מאוד את אופיים של השניים וניחן באווירה נעימה וכיפית. אותה האווירה אפיינה כל שלב ושלב בהכנות, החל מהשמלה הקלילה וסידור השיער הכובש של אנה ועד לחליפה האופנתית ונטולת העניבה של דודיק.

 

טקס הנישואין כלל מילים מרגשות שכתבו אנה ודודיק זו לזה, מילים שלוכדות חמש שנים של יחד. כך, ממש כך, נישאו בני הזוג אל מול עיניהם האוהבות של האורחים ואז כמובן החלה המסיבה שנמשכה עמוק אל תוך הלילה. אנחנו יודעות, גם אתן כבר רוצות להציץ בתמונות - אז הנה הן כאן לפניכן…!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אנה ודודיק - דעו לכם שהקסמתם אותנו, כבשתם את ליבנו… ועל כך מגיעה לכם תודה גדולה מאיתנו ומהכלות האורבניות שלנו כמובן!

 

◈◈◈

 

מקום האירוע: כליף

קייטרינג: שף חואן מסל

בר: ברדק

שמלת כלה: גדי אלימלך

נעלי כלה: זארה

איפור: רותי עדי

עיצוב שיער: אייל חליבה

צילום סטילס: אילן מור

תכשיטים ואקססוריז: אפרת קסוטו

נעלי חתן: אדי כלאב

זר כלה: אפרת גונן, Flowers TLV

די ג׳יי: דלית רצ׳סטר

מתנות לאורחים: White Screen by Studio One

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: