אמפייר סטייט אוף מיינד

27.11.11

 

מכירות את תיבות האוצר הקסומות שיש רק בסיפורי אגדות? אז כאלה בדיוק מחזיקות בידן הכלות האורבניות שלנו. כל אחת מהן מחכה לנו עם תיבה משל עצמה, כשבפנים שלל גדול בדמות תמונות חתונה מרגשות, רגעים אינטימיים וכמובן שמלות. אחחח... איזה שמלות. פוסט השמלות הבא הוא מחווה אמיתית לכמה וכמה מן הכלות האורבניות האלה, שהתחתנו בשמלות בגזרת אמפייר, אחת הגזרות היותר אהובות עלינו.

 

אז מי את באמת שמלת האמפייר?

 

אלה ויוגב

 

דורין ואיתן

 

הבה נתחיל בהיכרות רשמית עם השמלה: שמלת האמפייר מתאפיינת בקו מותן גבוה במיוחד, כזה שבדר"כ מתחיל ממש מתחת לתפר החזה. החלק התחתון נשפך מאותו קו התפר ויוצר לוק נסיכתי ומקסים.

 

תמי ועיטם

 

ענת ואסף

 

מעבר לכך שמדובר בשמלה שיכולה להיות יפיפיה ולהחמיא כמעט לכל אחת, הרי מדובר בשמלה בעלת אופי נינוח, סילואטה זורמת וחופשית, ולכן פשוט אי אפשר שלא להרגיש בה בנוח. מכירות את האימרה "את הכי יפה כשנוח לך"? אנחנו כמעט בטוחות שחיברו אותה תוך כדי מחשה על שמלת האמפייר.

 

חנינה ויניב

 

נעה ודוד

 

על אף ששמלות האמפייר מתאפיינות בגזרה מסויימת שמגדירה אותן, זהו לרוב המכנה המשותף היחיד ביניהן, שכן כל שמלה לא דומה לאחרת ולכן קל מאוד ליצור מראה ייחודי ואינדיבידואלי באמצעות בחירה בגזרה זו. שמלת אמפייר יכולה להיות נטולת שרוולים, בעלת שרוולי פעמון או אפילו בעלת שרוולים ארוכים. האפשרות להזמין שמלת אמפייר בעלת שרוולים היא אפשרות נפלאה עבור כלות אשר עומדות להינשא בערבי החורף אשר עומדים להיות קרירים מתמיד.

 

קרן וירון

 

יפעת ועופר

 

בנוסף, גם קו התפר משתנה משלמה לשמלה, על אף שבכל המקרים הוא ממוקם ממש מתחת לחזה. בשמלות מסויימות החלוקה מתבצעת באמצעות קישוט אבנים, בעוד שבשמלות אחרות אותה חלוקה תתבצע באמצעות סרט או עיטור פפיון. החלק התחתון, החל מנקודת המפגש עם החזה, עשוי להישפך בצורה ישרה או לחילופין להתרחב, כשהשמלה כולה יכולה להיות עשויה ממבחר חומרי גלם ככל שמלה אחרת.

 

סבטה ושי

 

אלה ויוגב

 

בעיננו, היופי האמיתי בשמלה הזו הוא שניתן להתאים את גזרתה באופן מושלם למבנה הגוף, באמצעות משחק עם המחשוף, עם הקישוטים שבקו התפר, עם השרוולים או עם חלקה התחתון של השמלה. אז תאמרו לנו, מה הפלא שהתאהבנו בה כל-כך.

 

עדיה ואור

 

ג'קלין ומארק

 

❤ תודה ענקית לכל האורבניות שכיכבו כאן היום בפוסט של השראה! ❤

ולכל השאר, תזכרו שאנו מחכות לעוד המון תיבות אוצר קסומות. כל אחת והתיבה שלה. זוכרות?

מאת:כלות אורבניות