אמנות פרחי הנייר

22.02.16

אם יש משהו שמאז ומתמיד אהבנו, זה את החיבור בין עולמות שונים. היכולת לקחת תחום מסוים, מוכר היטב - ולשלב אותו עם תחום אחר, מוכר אף הוא וליצור יחד תוצאה חדישה, מרעננת ומחוץ לקונטקסט הרגיל שלה.

 

 

 

מהסיבה הזו בדיוק אנו נרגשות להציג בפניכן מותג חדש וכיפי - PaPelo שמשלב בין שני עולמות אהובים עלינו במיוחד: הפרחים ומוצרי הנייר. 

 

 

 

 

נורית מ-Papelo, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, הצליחה ליצור תת עולם שלם, שפה משלה מהשילוב הזה ומדובר בשפה צבעונית ויפיפייה במיוחד.

 

 

 

 

הורסטיליות של הפרחים ושל מוצרי הנייר באים לידי ביטוי גם במוצרים שנורית מעצבת: שכן מוצרי הנייר הפרחוניים יכולים להשתלב בקבלת הפנים באמצעות קשת יפיפייה שנמצאת בכניסה לאירוע אשר על הרקע שלה האורחים אוהבים להצטלם, עמדת חלוקת פרחים אשר ממנה אפשר ליצור כל מיני אלמנטים שמקשטים את האורחים, מרכזי שולחנות, סטים תואמים לחתן ולכלה, מתנות לאורחים בסיום האירוע וכמובן גם זרים פרחוניים... העשויים מנייר!

 

 

 

 

 

כפי שניתן לראות, הדגש על הפרטים הקטנים ועל תשומת הלב לאורחים היא מאוד גדולה. זה מזכיר מאוד את עמדות הפרחים שהפכו לטרנד חם בשנים האחרונות והוא אהוב עלינו במיוחד אלא שכאן יש טוויסט מיוחד - הפרחים אינם נובלים ואינם מתכלים.

 

 

ההפקה שפוגשת אותנו כאן עם הצילומים הנהדרים של נטלי שור, אשר הסגנון שלה מתכתב בצורה כל כך יפה עם הצבעוניות של הפרחים - מדגימה בצורה יפיפייה את כל השימושים במוצרים של PAPELO ואנו לגמרי יכולות לתאר כמה זה כיף לצעוד לתוך אירוע שבו קבלת פנים מפוארת כל כך פוגשת אותנו בכניסה ומאפשרת לנו להתקשט בכל טוב.

 

 

 

כיף להכיר מותגים חדשיים ופרשיים שמביאים עמם בשורה יפיפייה!

 

קרדיטים

עיצוב הפרחים: PaPelo

צילום: נטלי שור

איפור: Lior Lehrer

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: