אמילי ולירון, 28.8.13

11.11.13

 

אמנם עברו יומיים בלבד מאז עלה פוסט חדש לבלוג, אך יומיים הם זמן ארוך מספיק בעבורינו על מנת שהגעגועים אליכן יציפו אותנו לגמרי ונשתוקק כבר להעלות את הפוסט הבא, שלשמחתינו הרבה מגיע כאן ועכשיו!

 

 

 

 

 

 

את צהריו של היום הזה אנו פותחות עם פרץ אנרגיה נפלא המגיע היישר מכיוונו של הזוג האורבני שמתארח כאן אצלינו היום, אמילי ולירון.

 

 

 

 

 

האמת שקשה מאוד שלא להידבק באנרגיות הללו של השניים, שכן מדובר בצמד פעלתן למדי אשר ברשימת התחביבים המשותפים שלו ניתן למצוא טיולי קמפינג, אימוני אקרו-יוגה משותפים, טיפוס על קירות, ריצות בפארק, בישולים ומשחקים מרובים עם החתולה מיסוקי.

 

 

 

וכיצד החל סיפור האהבה בין השניים? הם הכירו לפני כשש שנים וכבר מן המבט הראשון ״סימנה״ אמילי את לירון. הכלה האורבנית שלנו היא בחורה נחושה למדי ואחרי כמה מפגשים ספונטניים היה ברור שהולך להתפתח כאן סיפור אהבה גדול.

 

 

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה כשבני הזוג טסו לביקור בארה״ב וכמה ימים לתוך המסע, הפתיע לירון את אמילי בכרטיסי טיסה להוואי. אמילי המופתעת סברה שמדובר בהיילייט של הנסיעה ולכן לא ציפתה ששם, על חופי הוואי המהפנטים בעודם צופים אל עבר השקיעה, תישלף גם הטבעת… שנשלפה גם נשלפה!

 

 

 

 

 

את האירוע תיכננו השניים במשך שנה שלמה, כשאחת המטרות הייתה להינשא בדיוק ביום החגיגות לשנה השישית שלהם יחדיו בחתונה שמחה, שמחה, שמחה.

 

 

 

 

אמילי ולירון, כל שנותר לנו הוא לאחל לכם המשך חיים נפלאים, שמחים וגדושים בים הפעילויות שאתם אוהבים כל כך לעשות יחדיו! היה לנו כיף גדול לארח אתכם על גבי דפי הבלוג, שולחות לכם ים של נשיקות + חיבוקים!

 

☼☼☼

 

מקום האירוע: שדות

קייטרינג: אבשה

בר: קול בר

שמלת כלה: אניה פליט

נעלי כלה: SHOEZ WEB STORE

איפור: ג׳יזל שדות

עיצוב שיער: סילביה טובול

בגדי חתן: דורון אשכנזי

נעלי חתן: fiocco nero

עיצוב: זמל עיצובים

טבעות נישואין: נטע וולפה

צילום סטילס ווידאו: שי שחר

די ג׳יי: מיקה יסוד

מתנות לאורחים: סוכריות M&M

 

מאת:כלות אורבניות