אמאזון עושים משלוחים בחינם לארץ: ואלו הדברים שאתן חייבות לדעת (ולרכוש)

12.07.18

בתור חובבות שופינג מושבעות (ושופינג אונליין בפרט), בכל פעם שנפתחים השערים הוירטואליים של חנות או אתר נחשק אל כיוון הארץ, אנחנו חייבות לבדוק את העניין. הפעם מדובר באמאזון, שפתחה במבצע הכולל משלוח חינם לארץ תוך שלושה שבועות.

 

 

איך זה עובד? כשאתן נמצאות באמאזון, בדקו שהגורם ממנו אתן רוכשות את המוצר הוא אמאזון עצמה ולא מוכר בתוך אמאזון. כשאתן נמצאות בסל הקניות שלכן, סמנו את האופציה של משלוח גלובאלי בחינם, כך המשלוח שלכן יהיה ללא עלות. הקץ׳ היחיד הוא שעבור משלוח חינמי, שווי הפריטים בסל שלכן צריך לעמוד על סכום של 80$ ומעלה, מה שאומר שתאלצו לשלם מע״מ עם כניסת המשלוח לארץ, ועל אף כל זאת, סביר שהמחיר הכולל יהיה משתלם יותר בכל מקרה.

מתוך הפינצטה שלנו

 

עשינו לכן חשק להתחיל לשוטט באמאזון? מצויין! אז תוכלו להתחיל עם הפריטים האלו שליקטנו. אנחנו לא אובייקטיביות, אבל נראה לנו שמדובר בהתחלה טובה.

 

gallery 1

1. לק בגוון מרשמלו של אסי // 2. שמן אורגני ומעולה של דה אורדינרי // 3. מסקרה לגבות של בנפיט // 4. שפתון יומיומי ומעודן של מאק // 5. פילינג בתוספת שמן קוקוס

 

gallery 1

6. שעון יד בשילוב רוז גולד של דונה קארן // 7. מצלמת פולארויד וינטאג׳ית // 8. אוזניות שכולן בלינג // 9. הסניקרס האיקוניות והמנצנצות של קדס וקייט ספייד // 10. תיק קש עגול וחמוד

מאת:כלות אורבניות