אלף גון וצבע

25.06.17

לאורך התקופה האחרונה ראינו כי נברא קונספט חדש של חתונות שאנחנו אוהבות במיוחד - חתונות אביביות. חתונות מהסוג הזה מגיעות בשלל צבעים, מוצפות בפרחים שמקשטים אותן מכל עבר ומפיחים חיים בכל עלה כותרת.

 

הסגנון האביבי הוא זה שהוביל את החתונה של מיכל ושם, אותה עיצבה אחותה של הכלה, הלוא היא הצלמת האהובה מן הפינצטה שלנו - טלי דברת.

 

הרעיון לעיצוב בסגנון האביבי צמח מתוך התאריך בו התקיימה החתונה, תחילתו של האביב, ואט-אט החלו להתגבש דיטיילז יפהפיים סביבו והפכו את לחתונת קונספט מעוררת השראה שבאה לידי ביטוי בכל פרט ופרט בחתונה - כשהראשון ביניהם היה עיטורי הנייר הצבעוניים וההורסים הללו.

 

tali gallery 5

 

tali gallery 6

 

tali gallery 7

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

tali gallery 8

 

ההזמנה זכתה לעיצוב פשוט ונקי, כשהיא מעוטרת בעלים ירוקים ההמפוזרים על רקע לבן. הוייב הטבעי ניכר בה ורמזה על העתיד לבוא בחתונה עצמה.

 

tali gallery 4

 

tali gallery 2

 

בעיצוב החופה לשניים היה חשוב לשמור על מינימליזם שיקי שייצור עניין סביבו. כך, בחרה טלי במניפות נייר עגולות וצבעוניות בגווני שמנת, אדום וכתוב בגדלים שונים לצד כדורי נייר בצורת כוורת שנתנו זריקות צבע יפות לחופה. המניפות היפות חזרו גם בקיר מניפות צבעוני שקישט קיר נוסף במקום.

 

tali gallery 9

 

tali gallery 10

 

את מרכזי השולחן עיטרו המוני סידורי פרחים ססגוניים שבצבצו מתוך בקבוקים וצנצנות בגדלים וצורות שונות, ולצדם, בקבוקים שעליהם רוססו מספרי השולחנות.

 

tali gallery 11

 

tali gallery 12

 

tali gallery 13

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

tali gallery 16

 

tali gallery 17

 

tali gallery 20

 

רעיון מגניב במיוחד הגיע בדמות מבחנות מלאות קונפטי שחולקו לאורחים עם הכניסה למקום וקישטו את דרכם של מיכל ושם לחופה בצבעוניות רבה. ואם בצבע עסקינן, הוא כיכב גם בעוגת החתונה היפה של השניים, עוגה ״עירומה״ שקושטה בפרחים מעיצוב השולחנות ובזילופים יפים.

 

tali gallery 1

 

tali gallery 21

 

tali gallery 22

 

קרדיטים:

צילום, עיצוב והפקה: טלי דברת

מקום האירוע: East

מאת:כלות אורבניות
תגיות: