אלף גוונים של כחול: הפקה בריח של ים

13.04.16

אחד הדברים שחשוב לקחת בחשבון כשאת חושבת על האיפור שלך ביום הגדול - הוא הרקע שילווה את צילומי הזוגיות שלכם. מאפרת מנוסה היא כזו שתדע לתכנן ולהתאים את המראה שלך לתפאורה הטבעית ו/או האורבנית שתופיע בצילומי החתונה.

 

איפור כלה

 

שמלת כלה

 

זו הסיבה שכל כך אהבנו את האיפור העדין פרי מכחולה של יעל להב בהפקה הזו; איפור שמביא בחשבון לא רק את המראה הטבעי של המאופרת ומה שמחמיא לה, אלא גם את אלף גווני הכחול היפהפיים של הים שמהווה את הרקע לצילומים.

 

איפור כלה

 

איפור כלה

 

איפור כלה

 

שמלת כלה

 

מראות השיער הטבעיים - שאינם "תסרוקתיים" או מתאמצים, בשילוב עם האיפור המינימליסטי (הכולל כיסוי קליל ואחיד של העור, שפתיים בגוונים טבעיים ועישון קליל בעיניים), יוצרים מראה כולל שכולו רעננות, עדינות ואלגנטיות. התחושה הניבטת מהצילומים היא אווירת חופש בוהמיינית, כזו שמזכירה מעט את פסטיבל וודסטוק בסוף שנות ה-60.

את הלוק הרומנטי והרך משלימות שמלות הכלה עם תחרות מעניינות ומחורזות המורכבות בעבודת יד, גזרות מחמיאות ובדים קלילים.

 

איפור כלה

 

זרי פרחים טבעיים ורעננים הם כל מה שצריך כדי להוסיף עוד נגיעה קטנה של סטייל, מבלי להכביד על המראה שעושה שימוש בכל הנתונים הטבעיים הקיימים אצל המצולמות.

מראה כל כך טבעי וזוהר מוכרח לבוא לידי ביטוי על גבי רקע מושלם ולכן אנחנו אוהבות את הבחירה בחוף הים כלוקשיין להפקה הזו, לוקיישן שמוכיח שגם יום מעונן יכול להיות יום מושלם להתחתן בו.

 

איפור כלה

 

איפור כלה

 

אין לנו כל ספק שהבחירה במראה טבעי ועדין תוכיח את עצמה כבחירה קלאסית, שתהפוך את הלוק שלך ביום החתונה לכזה שימשיך וייראה נפלא - גם בעוד עשרות שנים, כשהנכדים שלכם יחטטו באלבומי החתונה ויופתעו לראות איזו כלה יפה היתה סבתא שלהם...

 

קרדיטים
צילום: אלה אוזן
שמלות כלה: מיכל מוטיל
איפור: יעל להב
שיער: אלעד מאיר
דוגמנית: לוסיה לmc2
פרחים: חוויית פרחים אחרת
תכשיטים: קרן וולף

מאת:כלות אורבניות